Hotel Bellevue Dominican Bay

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Boca Chica
Ubytování Hotel Bellevue Dominican Bay
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 36 181 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive zahrující plnou penzi formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, snack během dne a noční občerstvení od 23 do 03h. Po předchozí rezervaci možnost jednou za pobyt večeře v některé tématické a la carte resturaci (italská nebo karibská).

Popis ubytování

PolohaHotelový areál skládající se ze sedmnácti vilek obklopených velkou zahradou se nachází v blízkosti centra střediska Boca Chica s mnoha obchody, bary a restauracemi. Centrum hlavního města Santo Domingo cca 35 min., letiště v Punta Caně cca 2 hodiny.VybaveníVstupní hala s recepcí, 2 bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, 2 bary u bazénů, bar na pláži, bufetová restaurace, 2 a la carte restaurace, snack bar, směnárna, obchod se suvenýry, casino. Za poplatek internetový koutek, wifi, lékařská služba (24hod. denně), směnárna.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s manželským dvoulůžkem nebo dvěmi samostatnými lůžky o šířce cca 1,35m, která může sdílet ještě jedna další osoba, jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, klimatizací a kabelovou TV. Trezor za poplatek.Sport a zábavaTaneční hodiny, aerobik, vodní cvičení, tenis, stolní hry. Za poplatek tělocvična, lázně, kosmetický salón, vodní sporty na pláži, golfové hřiště Metro Country Golf 15 minut jízdy od hotelu.PlážPísečná pláž se nachází 300 m od hotelu, přístup po privátní hotelové cestě, hotel má na pláži vyhrazenou svojí část vybavenou lehátky a snack barem v rámci all inclusiveTipy pro správnou volbu- dobrá poloha u centra střediska- příjemný areál

Popis lokality ubytování

StřediskaBoca Chica je jedno z nejrušnějších středisek s nejpestřejším nočním životem, které se nachází 30minut od hlavního města Santo Domingo. Pláž tohoto malého městečka je známá svými velice mělkými vodami a bývá nazývána proto „největší koupací vanou světa“. Na hlavní ulici se nachází velké množství obchodů s oblečením a dárkovými předměty, stejně tak ve městě naleznete spoustu restaurací, barů, nočních podniků a diskoték.
Transfer z letiště Punta Cana trvá cca 2,5 hodiny.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.