Hotel Dreams La Romana

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, La Romana - Bayahibe
Ubytování Hotel Dreams La Romana
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 51 691 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Program All Inclusive 24 hodin denně zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení během dne, večeře v tématických restauracích a la carte (mexická, italská, mořské plody, steakhouse, francouzská, dominikánská a asijská) bez nutnosti rezervace.

Popis ubytování

PolohaHotelový areál leží v překrásné tropické zahradě přímo na karibské pláži v oblasti Bayahibe a v blízkosti ostrovů Saona a Catalina. Ve vzdálenosti cca 60 minut od letiště Punta Cana a cca 90 minut od hlavního města Santo Domingo.VybaveníPříjemné prostředí vstupní haly s recepcí a lobby barem, 11 restaurací (bufetová, 7 a la carte, snackcafé, grill, pizzeria), 7 barů, 3 bazény, klub pro děti a teenagery. Za poplatek lázeňské služby, fitness, směnárna, internet, hlídání dětí, prádelna, lékařské služby, kasino, fotografické služby, obchůdky a suvenýry.UbytováníProstorné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo dvěmi lůžky o šířce cca 1,35 m, která mohou sdílet 3dospélé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti. Pokoje Deluxe jsou vkusně vybaveny starším dekorem, mají koupelnu s příslušenstvím, fén, klimatizaci, trezor, kabelová TV, DVD/CD přehrávač, budík s MP3 přehrávačem, kávovar, denně doplňovaný minibar, terasu nebo balkón. Pokoje Premium jsou zařízeny moderním nábytkem a mají plazmovou TV. Za příplatek možnost ubytování také v pokojích s výhledem na mořskou stranu a v části hotelu Preferred Club, která je určena pro náročnější klientelu, nebo Preferred Culb Adults Only, určené pouze pro dospělé.Sport a zábavaV rámci all inclusive nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurfing, kajaky). Denní animace a večerní show, filmové projekce, disko, tenis, biliár, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, taneční hodiny, stolní hry. Za poplatek motorizované vodní sporty, jízda na koni, potápění, golfová hřiště v okolí.PlážPláž Bayahibe v blízkosti Národního Parku Del Este s azurovými mělčinami.Tipy pro správnou volbu- Blízko přírodních atraktivit

Popis lokality ubytování

StřediskaOblast La Romana-Bayahibe se rozkládá na jihovýchodním pobřeží Dominikánské Republiky u Karibského moře. Je charakteristická krásnými plážemi, které sice nejsou nijak zvlášť široké, o to jasnější barvy má moře. Klima je zde charakteristické a příjemné po celý rok. Všude kolem naleznete přírodní poklady, zvláště v národním parku Del Este, do kterého je Bayahibe vstupní branou. Zdejší obyvatelé se donedávna živili pouze rybolovem a přestože už se přeorientovali na turistický ruch, klidný rytmus života zde stále převládá. V bezprostředním okolí je možnost výletů na moři, k nejoblíbenějším cílům patří ostrovy Saona a Catalina - opravdové perly Karibiku. V oblasti Casa de Campo se nacházejí i špičková golfová hřiště, vzdálená přibližně 20minut.
Transfer na letiště trvá kolem 75 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.