Royal Sand Gmbh (ex. Secrets Royal Beach Punta Cana)

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Dominikánská Republika - Punta Cana
Název ubytování Royal Sand Gmbh (ex. Secrets Royal Beach Punta Cana)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 52 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Program pobytového zájezdu:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně).
Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.
Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis ubytování

Polohahotel Secrets Royal Beach Punta Cana je kvalitní 5* hotel s výbornou obsluhou a kuchyní. Hotel obklopuje nádherná tropická zahrada a pláž s bílým pískem Bavaro. Transfer z mezinárodního letiště v Punta Caně trvá cca 30 minut jízdy.Vybavenírecepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, kavárna, bazén, lázně, jacuzzi, masáže, obchůdky, konferenční místnosti, kasino, prádelna, 24 hodinový servis.Ubytováníklimatizace, koupelna s WC, fén, ventilátor, televize se sat., rádio, varná konvice, minibar, trezor, připojení k internetu, žehlička a žehlící prkno, balkon nebo terasa.Stravováníall inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, vybrané importované nápoje, rozlévané víno, lokální nealkoholické nápoje, lehké občerstvení v průběhu dne. 24hodin all inclusive.Plážpísečná u hoteluSport a zábavaobčasné animační programy, posilovna, tenisové kurty, basketbalové hřiště, kulečník, nemotorizované vodní sporty: šlapadla, kánoe, windsurfing, katamarán, lekce potápění v bazénu, aerobic atd. Za poplatek: golf, motorizované vodní sporty, potápění.

Popis lokality ubytování

Dominikánská Republika - Punta CanaBÁVÁRO A PUNTA CANA nejvýchodnější cíp ostrova se honosí překrásnými plážemi, kilometry a kilometry bilého písku a stínem tisíců kokosových palem. Právě zde se proto vláda v osumdesátých a devadesátých letech dvacátého století rozhodla propagovat cestovní ruch a povolit stavby rozsáhlých letovisek podél pobřeží. Prvním hotelem byl roku 1981 Club Med, letovisko Punta Cana Beache resort je následovalo v roce 1988. V Punta Cana bylo vybudováno mezinárodní letiště a velkolepé plány pokračovaly stavbou golfového hřiště, přístavu a dalších turistických atrakcí , doplňující hotelové služby. Hosté vyrážejí na výlety na venkov či do Bayahibe a na Isla Saona, kde se mohou potápět a poznat jiné typy pláží.
Do Santo Dominga je však daleko, stejně jako do ostatních oblastí ostrova. Jen málokdo opouští hotel s jiným cílem, než je organizovaný výlet, mezi hotely se však ještě najdou zbytky rybářských vesnic a tu a tam pár chatrčí, které se ještě snaží udržet nad vodou. V oblasti je málo stálých obydlí, kde by jste měli možnost poznat místní kulturu a obyvatele. Punta Cana je ideální místo pro ty co mají rádi hotelový servis a organizovanou dovolenou v obrovských turistických letoviscích. Můžete zde hrát golf na několika veřejně přístupných hřištích, navštívit kasina, hotelové diskotéky (nejlepší je mangú) a každý měsíc se zde na pláži pořádá full moon party (elektronická hudba)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.