Hotel Geisum Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Egypt, Hurghada (oblast), Hurghada
Ubytování Hotel Geisum Village
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 041 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze v hotelové restauraci formou jednoduchého bufetu. Možnost dokoupení jednoduššího all inclusive.

Popis ubytování

PolohaMenší hotelový komplex se nachází přímo u pláže, v severní části střediska Hurghada v blízkosti menšího centra Al Dahar s řadou obchůdků a restaurací, ve vzdálenosti asi 10 minut jízdy do hlavního centra Hurghady.VybaveníJednoduše vybavený hotel se skládá z malé recepce a dvou dvoupatrových křídel s pokoji po obou stranách komplexu. Uprostřed se nachází bazén s oddělenou částí pro děti a s terasou, lehátka a slunečníky zdarma. Je zde menší hotelová restaurace, kavárna, bar, trezor na recepci (za poplatek).UbytováníMenší jednoduše zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, malou ledničkou a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na mořskou ­stranu, na bazén nebo do okolí.Sport a zábavaBazén s oddělenou částí pro děti, centrum vodních sportů a menší potápěčské centrum.PlážMenší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, ručníky na pláži vlastní. U hotelu je menší marína.Tipy pro správnou volbu- hotel přímo u pláže- vhodné pro méně náročné klienty- možnost all inclusive

Popis lokality ubytování

StřediskaHurghada
Hurghada je moderní turistická oblast u Rudého moře proslavená krásnými písčitými plážemi, celoročním slunečním svitem, křišťálově čistou vodou s bohatým podmořským životem, rájem surfařů poháněných po hladině mírným vánkem i potápěčů, kteří nacházejí podmořské útesy a vody plné pestrobarevných ryb. Od začátku osmdesátých let zde vyrostlo turistické středisko mezinárodní pověsti. Je to vlastně souvislý dvacetikilometrový pás hotelových komplexů, který se stále rozrůstá a nabízí široké možnosti potápění, surfování, i řadu pozemních sportů – tenisové kurty či squash. V centru staré Hurghady mohou zájemci najít koptský kostel blízko mešity, bazar vedle butiku se špičkovou módou, arabskou kavárnu i luxusní restauraci. Doplní-li se tato nabídka hlubokými zážitky při výletech ke starověkým památkám dávných říší faraónů, není možné přát si lepší dovolenou. Cca 20 km jižně od Hurghady se nachází nová atraktivní oblast Sahl Hasheesh, která nabízí výborné podmínky pro potápění a šnorchlování.

Makadi Resort
Atraktivní oblast Makadi Resort leží v zálivu Makadi asi 30 km jižně od centra Hurghady. Nachází se zde několik velkých a luxusních hotelových komplexů, které se vyznačují bohatou nabídkou kvalitních služeb a uspokojí náročnější klienty. Tuto oblast doporučujeme i pro vyznavače potápění a šnorchlování. Do Hurghady jezdí několikrát denně hotelové autobusy. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

El Gouna
Luxusní a klidnější středisko na egyptském pobřeží Rudého moře postavené mezi majestatními horami východní pouště a křišťálově čistým mořem ve stylu arabské architektury s luxusními hotely, restauracemi, bary, nočními kluby a diskotékami, golfovým hřištěm (18 jamek), kasinem a vlastním přístavem. Nabízí samozřejmě i příležitost ke sportovnímu vyžití, především vodní sporty a potápěčská centra nabízejí všechny hotely. Středisko se nachází asi 25 km severně od Hurghady a je vhodné pro klienty hledající prvotřídní služby a možnost strávení luxusní dovolené. Transfer z letiště trvá asi 25 minut.

Safaga (Soma Bay)
Nová atraktivní oblast Soma Bay s několika luxusními hotelovými komplexy se nachází asi 50 km jižně od centra Hurghady a asi 45 km od letiště. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing a kitesurfing, na své si přijdou i vyznavači golfu (18-jamkové hřiště). Hotely nabízejí kvalitní služby, které uspokojí i náročnější klienty. Trans fer z letiště trvá asi 50 minut. Výhodou zdejších hotelových resortů jsou pěkné pláže pokryté čistým hrubozrnným pískem, které jsou situovány přímo u hotelů, takže mají privátní charakter a klidné prostředí rozlehlých hotelových zahrad.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.