Rafting v Ekvádoru

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Ekvádor
Typ ubytování Kempy ve vlastních, nebo půjčených stanech
Druh zájezdu Aktivní, na vodu
Cena za osobu celkem od 56 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nabízíme vám pestrou výpravu do cestovatelsky velmi přitažlivé jihoamerické země, ve které se kombinují rozmanité sportovní aktivity s poznávacím programem. Tato expedice nás nejprve zavede na treking do pohoří Altar, kde budeme mít možnost nahlédnout i do nitra kráteru vyhaslého vulkánu. Poté se vypravíme na putování džunglí po řekách Napo a Bueno. Celý pobyt obohatíme zastávkou na rovníku. Pobyt v Ekvádoru je možné prodloužit o výlet na Galapágy.Upozornění:Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura s výjimkou 2 % věrnostní slevy.Poznámka:Pro další informace volejte 603 440 798.

Popis stravování

Stravování budeme řešit na místních tržištích a v restauracích, což dokreslí atmosféru této lokality. Není zahrnuto v ceně.

Popis ubytování

V hotelech a hostelech odpovídající jihoamerickému standardu. Při trekingu a v džungli ve vlastních stanech.

Program zájezdu

1. - 2. den

Odlet z Prahy a přílet do ekvádorské metropole – Quita. Ubytování v hotelu, úvodní prohlídka města a nákup potravin do hor.

3. - 6. den

Trekking v pohoří Altar. Odjezd autobusem do Riobamby. Horská túra do nitra kráteru sopky Altar 5319 m. Tato sopka patří mezi devět hlavních vrcholů Ekvádoru, převyšujících 5000 metrů. Po návratu z hor je možný i výlet historickým vlakem ďáblovým kaňonem do Alausí.

7. den

Horské městečko Baňos – odpočinek v termálních lázních, případný alternativní program (kola, koně, rafting, canyoning).

8. den

Přejezd do Teny – vstupní brány do Amazonie. Příprava na vodácký program.

9. - 13. den

Putování džunglí po řekách Napo a Bueno. Expediční výprava po dvou Amazonských řekách s trekem mezi nimi. Možná je i varianta pobytu v Teně a absolvování několika jednodenních raftingů na okolních řekách.

14. - 15. den

Návrat do Quita. Přejezd přes rovník a tradiční indiánské městečko Otavalo. Prohlídka tržiště s artesaniemi a nákup suvenýrů. Cestou se zastavíme na rovníku.

16. - 17. den

Odlet z Quita do ČR a přílet do Prahy na ruzyňské letiště.PRODLOUŽENÍ NA GALAPÁGÁCH:

16. - 18. den

Unikátní program v národ­ním parku Galapágy. Letecky z Quita na Galapágy, následně motorovým člunem k jed­not­li­vým ostrovům, výlety na lávová pole, do kaktusových lesů, po­zo­rování zdejší unikátní fauny a fló­ry: lvouni, su­cho­zemští i mořští le­gu­á­ni, obří želvy, ješ­těrky, kormoráni, pla­me­ňáci, terejové, fregatky aj.; mož­nost koupání a šnor­chlo­vání.

19. - 20. den

Odlet z Galapág přes Quito, návrat do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.