Deluxea - Likuliku Lagoon Resort Fiji

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Island
Název ubytování Likuliku Lagoon Resort Fiji
Typ ubytování Garden Beachfront Bure
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 95 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Likuliku Lagoon Resort Fiji ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámLikuliku Lagoon Resort je první a zároveň jediný resort, který na Fidži poskytující bydlení nad vodou. Luxusní bungalovy jsou umístěné nad vodní hladinou a nabízejí mimo jiné vlastní přístup do vody i průhlednou podlahu, díky které můžete sledovat báječný podmořský svět.
Likuliku se nachází na jednom z nejnádhernějších ostrovů na Fidži. Nachází se 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Unikátní atmosféra resortu, která je jako stvořená pro ideální pohodovou dovolenou, se odvíjí již od samotného názvu hotelu. Likuliku znamená „klidné vody", lepší místo k odpočinku byste hledali jen těžko.
Tento unikátní resort se nachází v srdci tyrkysové laguny. Ručně pletené doškové střechy, dřevěné stropy a exotický mix přírodních materiálů spolu s moderními prvky vytváří magický vzhled vilek. Je to ztělesněné bohatství starodávných kultur s jemnými doteky dnešní doby.Zájezd Vám připravíme na klíčV cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.
V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.
Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.
Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).
Postup při objednání individuálního zájezdu
Prosím, sdělte nám:
1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou). 2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět. 3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu). 4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu. 5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.
Postup ze strany naší cestovní kanceláře:
1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme. 2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje. 3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.
Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.
1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu. 2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb. 3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu. 4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu. 5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události. 6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.
Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.Naše doporučeníTento hotel představuje dokonalou romantiku na opuštěném zeleném ostrově. Jedná se o menší resort, který si oblíbí hosté dávající přednost soukromí.
Pokud se rádi potápíte a šnorchlujete, podmořský svět, který Likuliku obklopuje je skutečně pestrý a zajisté vás okouzlí.
Volný čas můžete trávit i procházkami pralesem, který je opravdu bezpečný.
Ubytování vyznává tradiční styl a hlavním materiálem je dřevo. Doporučujeme vám nadvodní vilky, které mají i prosklenou podlahu a schůdky vedoucí přímo do moře.Kategorie a vybavení pokojůJen pár kroků od pláže a krystalově čisté laguny vás dělí tyto rafinovaně uzpůsobené vily. Resort nabízí celkem tři kategorie a to nadvodní vily, plážové vily a Deluxe vily na pláži.Pláž a mořeKolem resortu se jako zářivě bílý had stáčí dlouhá pláž pokrytá jemným pískem. Přímo ze své vilky budete moci pozorovat úchvatné tropické scenerie pláže, palem a nekonečného oceánu.
 Gastronomie a hotelové restauraceKulinářský zážitek v Likuliku vás obdaří lahodnými chutěmi Tichomoří, které jsou výtvorem nového šéfkuchaře Ihaka Periho a jeho špičkového týmu.
Fijiana Restaurant je ústředním bodem celého resortu. V intimních prostorách této restaurace se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén v jedinečném prostředí zdejších památek, zvuků a chutí. Kuchyň je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce, prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu, která formovala Fidži a jižní Pacifik. Koncept stolování je obměňován každý den v podobě menšího degustačního provedení obědem a večeří. Večery bývají obohacený různými tematickými programy, které mají za úkol představit místní kulturní prvky a zvyklosti. Zdejší personál je ochoten se postarat také o nejrůznější stravovací požadavky a s dostatečným oznámením předem jsou kuchaři schopni Vám připravit pokrmy nejrůznějších kuchyní, i když je restaurace zaměřena převážně na kuchyni indickou.
Stravovací koncept a degustační menu vám dopřeje nezaměnitelný pohled do kulturních a tvůrčích elementů, které nezaměnitelně přinášejí ten pravý kulinářský zážitek. To nikde jinde na Fidži nezažijete!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.