Deluxea - Lomani Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Lailai Island
Název ubytování Lomani Island Resort
Typ ubytování Deluxe Suite
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 69 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Lomani Island Resort **** - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám„Lomani“ znamená v domorodém jazyce Fidžijců „láska.“ A my jsme si jisti, že do tohoto ostrovního ráje se zamilujete na první pohled. Lomani stojí uprostřed svěžích palem a tropických zahrad ostrova Malolo Lailai, na dlouhé bílé pláži s panensky čistou lagunou. Křišťálově čistá voda omývající pobřeží u resortu je plná tropického podmořského života a četných korálů. Ostrov se jakožto bývalá kokosová plantáž pyšní stovkami majestátních kokosových palem, mezi kterými vyrůstají plumérie, ibišky a buganvílie. Lomani Fiji Resort je ideální místo pro všechny, kteří hledají totální relaxaci. V resortu vládne klid a romantická atmosféra. Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani.
Lomani stojí na ostrově Malolo Lailai, pouze 15km západně od letiště Nadi International Airport. Člunem se do resortu dostanete za 50 minut, letadlem za 10.Zájezd Vám připravíme na klíčV cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u Evropské cestovní pojišťovny. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.
V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.
Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.
Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).
Postup při objednání individuálního zájezdu
Prosím, sdělte nám:
1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou). 2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět. 3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu). 4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu. 5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.
Postup ze strany naší cestovní kanceláře:
1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme. 2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje. 3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.
Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.
1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu. 2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb. 3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu. 4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu. 5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události. 6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.
Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.Kategorie a vybavení pokojůResort nabízí pouhých 24 pokojů k ubytování. Deluxe Suites, Hibiscus Suites a Beachfront Bures nabízejí hostům úžasné výhledy na oceán a všechny jsou situovány do 30 metrů od pobřeží.
Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, stropními ventilátory, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, TV a DVD přehrávačem, budíkem a stanicí pro iPod, koupelnovými doplňky, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem a ledničkou. K dispozici budete mít i servis prádelny.Pláž a mořeKrásná dlouhá pláž pokrytá bílým pískem se táhne do dálky podél pobřeží. Postupně přechází v tyrkysové vody oceánu, které poskytují pestrý podmořský život a řadu aktivit nad i pod vodou.Gastronomie a hotelové restauraceVychutnejte si večeři ve dvou v plážové restauraci Flame Tree. Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků.
Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů, například čerstvá mohita nebo krémové colady. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a pálenky.
V ceně pobytu je americká snídaně. Obědy a večeře jsou za příplatek.
 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.