Deluxea - The Uprising Beach Resort

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Fidži, Suva Area, Pacific Harbour
Název ubytování The Uprising Beach Resort
Typ ubytování Garden View Bure
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

The Uprising Beach Resort ***+ - Osobně jsme navštívili a poradíme VámUprising Beach Resort představuje ohromující výběr autentických možností dovolené s fidžiijskou tematikou, a to jak v podobě ubytování v tradičních doškových vilách a bures (=bungalovy) na pobřeží, tak také v jedinečných společných prostorách Tree House pro dotvoření nabídky k pobytu. Resort se nachází na více než 3 km dlouhé pláži a nabízí širokou škálu aktivit, abyste si mohli své dny zde vyplnit podle svých aktuálních preferencí.
Místní Vám řeknou, že tohle je skutečné Fidži, plné autentického prostředí, kultury, architektury s nádechem zen a příjemným množstvím adrenalinu. Pacific Harbour je obklopený svěžími zelenými kopci na jedné straně a dramatickou modří nekonečného jižního Pacifiku na straně druhé. Budete zde moci narazit na jedny z nejvyhledávanějších zážitků, přesně takových, které budete s nadšením vyprávět po návratu domů. Z ostrovů a útesů se Vám nabízí Yanuca, Nanuku, Ugugu a Beqa, zatímco řeky a džungle nabízí místa jako Namosi, Navua a Wainadoi. Každý si dokáže vybrat z pestré rozmanitosti Fiji.
Vybavení a služby resortu
Resort byl navržen se silným fidžijským vlivem a s nádechem a působením místní kultury, dědictví a krajiny. Zařízení resortu je připraveno tak, aby zajistilo příjemné chvíle na soukromých místech pro romantické okamžiky, zábavu a odpočinek. Společné prostory se nacházejí kolem oceánu, pláže, bazénu, restaurace či baru. Je dobré vyzdvihnout, že právě zde najdete místo, kde si budete moci určovat vlastní tempo pro jakoukoliv činnost, zatímco relaxace a dobrodružné vzrušení bude proudit přímo skrze Vás. Všechno výše zmíněné společně s ubytováním a ochotným a přátelským personálem vytvoří ideální mix pro prožití dovolené na Fidži.
Resort tedy nabízí:

služby prádelny,
bílou písečnou pláž (4km),
denně happy hour,
plážový bar,
kyvadlová doprava z/na letiště (na vyžádání),
akceptaci platebních karet (MasterCard, Visa, JCB, AMEX),
bezpečnostní schránky pro úschovu cenností,
úschovu zavazadel na pokojích,
prostory pro děti,
nespočet výletů,
služby pro nedělní mše,
plážový volejbal a další nemotorové sporty,
posilovnu a hřiště na rugby,
zařízení pro masáže,
WiFi v celém resortu (za poplatek přes Global Gossip): Skype Friendly,
24hodinovou recepci,
vzdálenost 5 minut do banky, obchodu s potravinami, pekárny, obchodu s nápoji, k restauracím, ke kulturnímu centru, tržišti s čerstvými produkty a k místním kostelům.Zájezd Vám připravíme na klíčV cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u Evropské cestovní pojišťovny. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.
V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.
Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.
Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).
Postup při objednání individuálního zájezdu
Prosím, sdělte nám:
1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou). 2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět. 3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu). 4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu. 5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.
Postup ze strany naší cestovní kanceláře:
1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme. 2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje. 3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.
Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.
1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu. 2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb. 3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu. 4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu. 5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události. 6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.
Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.
Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.Kategorie a vybavení pokojůUprising Beach Resort nabízí kvalitní a unikátní možnosti ubytování. Najdete zde právě to, co uspokojí Vaše touhy po opravdové fidžijské dovolené. Zdejší kategorie ubytování zahrnují:

Commodore Beachfront a Garden View Villas,
Beachfront a Garden View Bures a
Tree House Dormitory.Pláž a mořeUprising Beach Resort se může pochlubit bílou písečnou pláží o délce 4 km. Najdete zde také plážový bar a k dispozici je hřiště pro plážový volejbal, stejně jako nabídka nespočtu vodních sportů a aktivit pro vyplnění volného času a pro zpestření dovolené. Vody zdejšího oceánu jsou pak plné hojného života včetně nádherných korálových lokalit.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace umístěná na pobřeží nabízí široký výběr jídel v podobě oblíbených specialit z celého světa. Budete si moci pochutnat jak na lahodném hamburgeru či kuřecí parmigiana, tak také na těstovinách a čerstvé pizze, asijských a indických kořeněných pokrmech, salátech či speciálním denním menu kuchařů. V kuchyni je využíváno pouze nejčerstvějších surovin místní produkce a hlavním cílem je servírovat menu, které uspokojí jakékoliv chuťové preference. Resort má dokonce vlastní bio farmu, která dodává čerstvou zeleninu, ovoce, bylinky a koření.
Kromě kvalitních gurmánských denních služeb hostí resort každoročně řadu událostí mimo jiné včetně festivalu hudby, tance a světla (Uprising Festival of Music, Dance and Lights), pravidelných nedělních tónů (Sounds on Sunday) či ostrovní noci (Island Night).
Restaurace a bar – Plážová restaurace nabízí bufetové snídaně, a la carte obědy a večerní menu s vyváženým výběrem pokrmů pro všechny. Budete si moci užít také tematické večery, soukromé události, firemní team-buildingy a další pravidelné akce.
Uprising Bar – Hlavní bar a plážový bar jsou místem, kde si můžete užít tropický koktejl či chlazené pivo a kochat se západem slunce. Každý den je k dispozici „Happy Hour“ s velkým výběrem koktejlů, chlazeným pivem či místními i mezinárodními destiláty. Ať už hledáte místo pro vychutnání si drinku v poklidu, chcete si zahrát kulečník či strávit večer s přáteli, pak je toto místo tím pravým.
Tematické večery - Uprising Bar and Restaurant pořádá také již zmíněné týdenní tematické večery, soukromé události a firemní akce. Můžete se těšit například na ostrovní noc (Island Night), dámskou noc (Ladies Night) a další.
Události – Resort je také místem pro pořádání nejrůznějších událostí. Vše bude pečlivě připraveno a bude o Vás a Vaše hosty postaráno s největší péčí. Resort pro Vás připraví kalkulaci pro téměř jakoukoliv událost.Doprava do hoteluResort je situován podél hlavní silnice Queens Highway v Pacific Harbour a od letiště Nadi International Airport je vzdálený přibližně 2,5-3,5 hod, zatímco letiště Nausori Airport u hlavního města Suva se nachází od hotelu pouze 1,5 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.