Deluxea - Amorita Resort Bohol

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny, Bohol, Panglao Island
Název ubytování Amorita Resort Bohol
Typ ubytování Deluxe Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 41 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Amorita Resort Bohol **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámSlovo „amorita“ znamená „moje zlatíčko“ a přesně toto označení vyjadřuje koncept celého resortu. Je to intimní sladké místo, které se nachází na ostrově Bohol. Z hotelu se otevírá nádherný výhled na Boholské moře, za jehož obzorem zapadá slunce. Krásu tohoto pohledu dokresluje vzdálený ostrov Siquijor.
Amorita Resort je únikem ze světa všednosti. Zde se nabízí skutečně exkluzivní pobyt. V blízkosti resortu je slavná pláž Alona, která je středobodem odpočinku i nejrůznějších aktivit.
Vzrušující dovolená začíná v Manile, ze které se návštěvníci letadlem přepraví na ostrov. Cesta trvá hodinu a dvacet minut.
Hosté na ostrově prožijí opravdový filipínský zázrak. Zajímavostí je zde celá řada, vyskytují se tu nártouni, tyčí se tu majestátní kopce Chocolate Hills a nechybí zde ani skvělé podmínky k potápění. Zavítat můžete do džungle i na rýžové terasy. Plavba po řece Loboc vám umožní nahlédnout do života místních obyvatel.Naše doporučeníNení to jen o relaxování na pláži. Na ostrově můžete zažít plno dobrodružství díky nespočtu přírodních atraktivit. Vydejte se na výšlap do Čokoládových hor, nasedněte na člun na řece Loboc, objevujte zázraky, které leží mimo klikaté silnice nebo brázděte krajinu Bohol. Nadšenci do historie a architektury mohou navštívit staletí staré kostely, strážní věže či domy. 
Se svými kouzelnými výhledy na Bohol, působivým šarmem a pětihvězdičkovými službami vytváří Amorita Resort ideální kulisu pro magickou dovolenou s milovanou polovičkou. Budete si moci užívat nekonečné romantické možnosti. Po dlouhém cestování ve dne a prozkoumávání ostrovů si vychutnejte na terase lahodné víno s delikátní večeří při svíčkách, zatímco slunce bude zapadat za obzor. Ve večerních hodinách si můžete užít relaxační masáž pro dva v pohodlí svého pokoje. Osvěžení v soukromí Vám nabídne zase vlastní bazén u vily.
Svatby
Představte si, že říkáte své sliby v prostředí s výhledem na rozlehlé křišťálově čisté vody moře z vrcholu útesu. Svatební den je možné protáhnout až dlouho do noci s ohňostrojem, hudbou a koktejly. Nezáleží na velikosti svatby, Amorita Resort se může přizpůsobit tak, aby se Váš svatební sen stal realitou. Od doby, kdy Vaši svatebčané přijedou do resortu až do okamžiku, kdy se budou vracet domů, bude Amorita poskytovat osobní služby a snažit se vyhovět všem požadavkům. Díky vybavenosti a prostředí se mohou svatby uskutečnit na pláži, u bazénu, v restauraci Saffron, v sále či ve svěží zahradě.
Ostrov Bohol
Nahlédněte blíže do filipínské kultury a historie prostřednictvím návštěvy ostrova Bohol, který je na tyto atraktivity velmi bohatý. Celý ostrov je návratem do starých dobrých časů, hlavně díky zachování tradiční kultury a historických stránek. Právě díky tomu jsou návštěvníkům poskytnuty autentické filipínské kultury. Nejvíce populární na ostrově Bohol jsou mezi turisty Čokoládové hory a nártouni. Ostrov ale představuje také fascinující mix náboženství, kultury, umění, architektury, životního prostředí a dobrodružství. Okouzlujícím zážitkem je večerní túra se sledováním světlušek a s večeří na řece Loay nebo výlet za poznáváním dědictví ostrova s loutkovým divadlem, večeří a prohlídkou tradičních domů. Resort nabízí několik možností pro absolvování výletů na ostrově Bohol. Ve zdejších tradicích jsou vystavěny autentické domy zvané Balay-na-Tabla a jistě stojí za zhlédnutí pří prozkoumávání ostrova. Podobně krásný je také nábytek s rustikálním charakterem. Jsou to prvotřídní díla místních řemeslníků.
Kostely
Výjimečným zážitkem je návštěva kostelů z období španělské okupace Filipín. Vynikají, protože jejich vnější zdi jsou postaveny z kamenů, korálů a mušlí capiz a většina kostelů je udržována v dobrém stavu. Kostely se nachází například v Baclayonu, Dauis, Loonu a v dalších.
Večerní Bohol
Amorita Resort nabízí další neobvyklou možnost – můžete zažít krásné chvíle na ostrově Panglao při stmívání. Během nočního výletu za pokrmy Vás průvodce doprovodí do vybraných evropských restaurací a bister na ostrově. Každá restaurace Vám nabídne odlišný gastronomický zážitek a Vy si budete moci vychutnat pokrmy jako pizza, paella, rizoto a mnohé další podle osobních chutí. Na konci výletu zjistíte, že jste měli na výběr pokrmy nejlepší francouzské, španělské, italské a německé kuchyně z místních i dovážených surovin.
Město Tagbilaran
Je označováno jako „město přátelství“ a je hlavní vstupní branou na ostrov Bohol. Najdete zde hlavní ostrovní letiště, přístavy a další dopravní uzly. Je také domovem zajímavých historických památek jako památník Blood Compact, Bohol muzeum či katedrála San Jose.
 
 Kategorie a vybavení pokojůStandardní vybavení pokojů a suit zahrnuje TV, klimatizaci, minibar, trezor, zařízení k přípravě čaje a kávy, internet, koupelnové doplňky a sprchový kout.Pláž a mořeO plážích na Filipínách by se daly skládat básně. Ostrov Bohol lemují nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem, který ostře kontrastuje s tyrkysovým mořem a svěže zelenými palmami.Gastronomie a hotelové restauracePřátelská atmosféra, nádherné prostředí a především gurmánské zážitky čekají na hosty v Saffron Restaurant. Jedná se o neformální místo s uvolněnou atmosférou, kterou dokresluje nádherný nábytek z dílen uznávaných filipínských řemeslníků. V atraktivním menu najdete místní filipínské speciality, mezinárodní pokrmy i typické dezerty. Restaurace je otevřena od sedmé ranní až do půlnoci.
K posezení a popovídání s barmany láká místní bar. Zde se nabízí výběr vín, lihovin, koktejlů, gurmánské kávy a dalších úžasných nápojů.Doprava do hoteluZ hlavního města Manily místní leteckou linkou do města Tagbilaran na ostrově Bohol. Let trvá asi 40 minut. Na letišti Vás přivítá reprezentant a doprovodí Vás k automobilu. Řidič Vás zavaze privátním automobilem do resortu, cesta trvá asi 25 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.