Deluxea - Pangulasian Island Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny, Pangulasian Island
Název ubytování Pangulasian Island Resort
Typ ubytování Canopy Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 79 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Pangulasian Island Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámPangulasian Island je součástí luxusního hotelového řetězce El Nido a nachází se na krásném místě v zátoce Bacuit Bay. Jeho vstupní branou je panenská pláž (750 metrů), za ním se rozprostírají tropické lesy. Ostrov Pangulasian je známý také jako Ostrov Slunce. Poskytuje totiž úžasné výhledy na východy i západy slunce.
Nároční hosté zde najdou luxusní vybavení a perfektní servis. Resort nabízí celkem 42 ubytovacích jednotek, které jsou postaveny v moderním filipínském stylu a vyznávají „zelený“ design.
Cesta letadlem z Manily do El Nido, Palawan zabere přibližně 55 minut. Následuje cesta lodí z Lio airport El Nido na ostrov Pangulasian, která trvá 25 minut.Naše doporučeníKrásný resort zasazený v panenské přírodě vhodný pro náročné klienty. Nabízí mnoho lokalit pro úchvatné zážitky při šnorchlování, nádherné pláže okolo ostrova i na okolních neobydlených ostrůvcích a překrásné výhledy. 
El Nido Resorts je řetězcem resortů s přátelským přístupem k přírodnímu prostředí, které se nacházejí v oblasti El Nido a Taytay v severní části souostroví Palawan na Filipínách. Charakteristickým znakem pro tyto resorty je pohostinnost a unikátní zážitky v prostředí nedotčené přírody.
Tato oblast s mnoha přírodními atraktivitami a celkově krásným přirozeným prostředím je zachovávána díky minimálními lidskými změnami a i snaze resortů o ekologický přístup. Také hosté musí tento přístup brát v potaz.
K dispozici jsou hostům během pobytu četné aktivity, které zpříjemní jejich dovolenou. Patří zde šnorchlování, potápění, jízda v kajaku, turistika a výlety na okolní ostrovy s poznáváním fascinujících jeskyní, smaragdových lagun a pláží s bílým pískem. Obědové barbecue a romantické večeře mohou být uspořádány na soukromých ostrovech. Zatímco lázeňské služby s masážemi jsou k dispozici v resortech. Hosté mohou také jen blaženě relaxovat na pláži nebo si vychutnat osvěžující koktejl při západu slunce.Kategorie a vybavení pokojůPangulasian Island má 42 vil v současném filipínském stylu. Hosté si mohou vybrat z 8 Canopy Villas, které stojí na dřevěných kůlech nad lesem, 24 Beach Villas a 6 Pool Villas v blízkosti moře.
Každá vila zahrnuje 65 m² rozlohy plus 15 m² privátního balkonu. Mohou ubytovat až tři osoby. Vybavení vil zahrnuje WiFi, TV, iPOd dock, minibar a zařízení k přípravě čaje a kávy.Pláž a mořeOdpočívejte a dovádějte na 750 metrů dlouhé pláži s bílým pískem, který přechází v mořský ráj plný života. Užívejte si vodní sporty, jako je plachtění, windsurfing či šnorchlování a potápění a večer se usaďte v písku a pozorujte nádherné západy slunce za obzorem.Gastronomie a hotelové restauraceZažijte gurmánskou cestu v resortu Pangulasian Island a dopřejte si ty nejlahodnější kulinářské výtvory při exotické dovolené na Filipínách. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik s čerstvým organickým salátem ze zdejších zahrad nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Skvělým zážitkem je bezpochyby také osvěžení s koktejlem na raftu ve vodách kouzelné laguny. Kulinářské zážitky, které zde prožijete, si budete pamatovat dlouho po návratu domů.Doprava do hoteluZ Manily poletíte privátní leteckou linkou hotelového řetězce El Nido Resorts na ostrov Palawan a odtud lodí přímo do resortu. Let potrvá něco málo přes 1 hodinu a cesta lodí asi 30 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.