Deluxea - Shangri-La's Boracay Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny, Boracay Island
Název ubytování Shangri-La's Boracay Resort & Spa
Typ ubytování Deluxe Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 60 920 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Shangri-La's Boracay Resort & Spa ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámFilipínský ostrov Boracay je velmi populární turistickou destinací. Cestovatele z celého světa láká na bílé pláže, křišťálově čisté moře a pravou exotickou atmosféru. Milovníci přírody tu oceňují i členitost terénu, najdete tu jak kopce, tak roviny. Neméně pestrý je i svět pod mořskou hladinou.
Resort Shangri-La se nachází přímo u oblíbené pláže Puka Shell Beach. Patří k předním resortům na ostrově. Nabízí ubytování v podobě pokojů, suit a vil. Všechny kategorie ubytování spojuje jedinečný design hotelů Shangri-La. Seaview Suite se například nachází přímo na pobřeží a hosté tak budou před usnutím poslouchat zvuk mořských vln.
Shangri-La ale není jen o míru a relaxaci. Je také skvělým místem k provozování vodních sportů, jako je kajaking, parasailing nebo potápění. Na souši mohou hosté využívat tenisové kurty.
Jakmile se slunce skloní k západu, pobřeží Boracay se zbarví do zlatova a hosté se pomalu scházejí k honosné večeři a sklence koktejlu na pláži. A pokud je noc ještě mladá, můžete zamířit do lázní CHI, které se nacházejí na skalnatém poloostrově s výhledem na soukromý záliv.
K resortu se hosté dostanou rychlou lodí, která pluje méně než třicet minut z uvítacího lounge v Caticlanu, kde se nachází letiště.Kategorie a vybavení pokojůShangri-la Resort sestává ze 219 pokojů, suit a vil. Tyto luxusní kategorie jsou navrženy s moderním cítěním a využívají místní materiály jako textilie Abaca či mušle capiz. Všechny pokoje mají vlastní balkon s denní válendou.
Standardní vybavení těchto pokojů zahrnuje: TV, DVD přehrávač, přístup k Wi-Fi, napájecí stanici pro iPod, telefon, psací stůl, papírnické potřeby, trezor, mini-bar a příslušenství na přípravu čaje a kávy.Pláž a mořeOstrov Boracay lemují pláže pokryté bílým pískem. Přímo u resortu se nachází oblíbená pláž Puka Shell Beach, kterou omývají průzračné vody. Resort Shangri-La klade velký důraz na ekologii, proto si krajina zachovává velmi přírodní ráz. Moře zde ukrývá bohatý podmořský svět, tak si nezapomeňte šnorchlovací vybavení!Gastronomie a hotelové restauraceV resortu Shangri-la můžete navštěvovat celkem čtyři výjimečné restaurace a dva bary. Gastronomické zážitky, zábava i relaxace, jsou tu zaručeny!
Restaurace Cielo se nachází přímo u bazénu. Políbena sluncem, nabízí oblíbené pokrmy jsou jsou těstoviny a pizza. Na lístku najdete i nepostradatelné koktejly.
Itálii vyznává honosná restaurace Rima. Ukrývá se mezi vrcholky stromů a přehlíží celý resort. Otevřena je od šesté do jedenácté večerní a servíruje pouze večeře.
Svými vůněmi vás přivábí restaurace Sirena, která se tyčí na útesu a shlíží na moře. Podávají se tu mořské plody a další kulinářské zázraky. Samozřejmostí jsou delikátní vína. Zajít si sem můžete na oběd i večeři.
Celodenní stravování nabízí restaurace Vintana. Pokrmy se tu servírují formou bufetu, možné je ale i objednání formou á la carte.
Na pláži v baru Alon se servírují lahodné koktejly a vládne zde poklidná příjemná nálada.
Solana bar vám zase nabídne možnost relaxace v soukromém prostoru s rozsáhlým výběrem prémiových destilátů.
A konečně, nejkrásnější západy slunce zažijete se sklenkou vína v ruce v salonku Lobby Lounge.Doprava do hoteluZ hlavního města Manila trvá transfer místní leteckou linkou na ostrov Caticlan asi 50 minut. Z letiště budete následně převezeni do přístavu, kde následuje plavba lodí asi 10 minut na ostrov Boracay a odtud je to již jen kousek do resortu, kam Vás odveze řidič privátním automobilem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.