Filipíny - poznávací zájezd barevné tichomoří

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 52 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Více informací o programu Bez turistů. Zato s nejveselejšími lidmi v celé Asii. Víte, co je to jeepney, tanduay nebo butanding? Pojeďte s Kapitánem až na daleký Luzon a všechny je uvidíte na vlastní oči! A dají vám pocítit, jak jsou rádi, že jste přišli. Teplota se pohybuje mezi 20 a 28 stupni. Dny jsou plné slunce a jasné oblohy a vlhkost je mnohem snesitelnější, než třeba v Thajsku nebo Vietnamu. Filipínci jsou usměvaví lidé s dobrou náladou. Milují své hosty a podle toho se tak k nim i chovají. Rádi Vám se vším pomůžou i poradí. Největší krása Filipín je pod mořskou krajinou. Uvidíte - želvy, murény, klauny, spousta barevných krásných ryb. Můžete se i ponořit k velrybím žralokům. Tyhle mírumilovné drobečky budete mít pouhé dva metry od sebe. Je to nádhera. Nad mořskou hladinou je sytě zelená džungle, kde najdete kokosové palmy a banánovníky.
Technická náročnost - Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek Fyzická náročnost - Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Popis stravování

Dle programu

Popis ubytování

ano

Program zájezdu

1. - 3.den

Přílet do Metro Manila, prohlídka pevnosti Santiago – pozůstatky bývalého japonského válečného vězení, Palacio del Gobernador, manilská katedrála a Plaza de Roma. Večeře na uvítanou.

4.den

Odlet do Legaspi. přesun do přímořského letoviska Donsol, pod dýmající sopkou Mt. Mayon '2 463 m n.m'. Relaxace na pláži, Ti odvážnější s námi mohou vyrazit na Butandingy, kde se budeme potápět s žraloky velrybími....

5. - 6.den

Trek na úpatí činného vulkánu Mayon a jeho okolí, v džungli se vykoupeme pod vodopádem Bohay, vyzkoušíme uzdravující mariánskou vodu v bazénech Buang a nakonec zklidníme mysl ve středověké Černé katedrále v Tobacu.

7. - 8.den

Nejkrásnějším město Filipín- TAAL Town. Pod ruce náhlednéme místním řemeslníkům při výrobě světoznámých nožů Bolisongů. Prohlédne si dodnes funkční radnici ze 16.st. .

9.den

Lodí bangkas přeplujeme jezero TAAL a vydáme se na nenáročný výstup, romantickou přírodou na nejmenší činný vulkán na světě - TAAL VOLCANO. Pohlédneme z vrcholu do zatopené kaldery, ze které uniká síra.

10.den

Návrat zpět do Manily - nábřeží Roxas a vyhlášený noční život metropole.

11.den

Letecky se přesuneme do Puerta Princessy –hlavního města ostrova Palawan, kdysi hlavního přístavu španělských kolonizátorů, kávu si můžete dát s vězni při návštěvě unikátního vězení Iwahig a přitom si můžete nechat vyprávět jejich osudy.

12.den

Letecky se přesuneme do Puerta Princessy –hlavního města ostrova Palawan, kdysi hlavního přístavu španělských kolonizátorů, kávu si můžete dát s vězni při návštěvě unikátního vězení Iwahig a přitom si můžete nechat vyprávět jejich osudy.

13. - 14.den

Na dva dny se staneme Robinsony na korálových ostrovech Pacifiku! Šnorchlování, potápění a koupání na zapomenutých ostrovech v Suluském moři, relax pod palmami, noční život v metropoli Palawanu

15.den

Odlet přes Manilu do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.