Filipíny - Pozor, jede Butanding

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny, Asie, Filipíny
Název ubytování Ubytování Fia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 55 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. – 3. den

letecký přesun do MANILY, procházka starým opevněným městem INTRAMUROS (pevnost Santiago, katedrála Quaipo, kostel a klášter sv. Augustina, Rizal park, nábřeží Roxas a vyhlášený noční život metropole), celodenní výlet k PAGSANJAN FALLS - vyjížďka na lodích peřejemi nádherného kaňonu lemovaného džunglí k vodopádu MAGDAPIO.

4. - 6. den:

přelet do NAGY, neobjevený filipínský ráj na poloostrově CARAMOAN - celodenní výlet lodí s obědem po okolních ostrovech (nádherné bílé pláže mezi vápencovými útesy, průzračně čistá voda, koupání, šnorchlování).

7. - 9. den:

přesun do přímořského letoviska DONSOL (lodní výlet a v případě štěstí šnorchlování s úchvatnými mírumilovnými Butandingy - žraloky obrovskými, fakultativně potápění v Manta Bowl či lodní výlet se šnorchlováním), odjezd do LEGAZPI pod dýmající sopkou MT. MAYON (2 463 m), františkánská katedrála postavená z lávy v městečku DARAGA, ruiny španělského kostela zničeného erupcí v CAGSAWA, krasová jeskyně HYOP-HOYOPAN nebo fakultativně výlet na čtyřkolkách k lávovým proudům.

10. - 11. den:

ranní nezastřené výhledy na sopku Mayon z LIGŇON HILL, přelet na ostrov CEBU, procházka centrem CEBU CITY (Magalhaesův kříž, katedrála St. Nino), výlet do vesničky TAM AWAN (pozorování nebo šnorchlování s Butandingy - žraloky obrovskými během krmení, příležitost je spatřit téměř zaručená), plavba rychlou lodí do TAGBILARANU na ostrově BOHOL.

12. - 15. den:

odpočinek na pláži ALONA, fakultativně potápění či výlet lodí za delfíny, celodenní poznávání ostrova BOHOL (katedrála z korálového kamene poškozená zemětřesením, plavba krásnou přírodou po řece LOBOC s obědem, pozorování nejmenších opiček na světě - nártounů filipínských, dokonale tvarované kopečky CHOCOLATE HILLS), plavba lodí zpět do Cebu a návrat do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.