Silvestr na Filipínách

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny
Typ ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 58 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pohodoví lidé, palmami lemované pláže, bujná tropická příroda, znamenitý rum – zimní čas na Filipínách bude mít trochu jiný běh, než jak tomu na silvestra bývá... V relaxační atmosféře centrálních Visajských ostrovů navštívíme ostrov Cebu, kde si připomeneme slavného mořeplavce Fernaa Magalhaese, a sopečný Bohol s jeho kuriózními Čokoládovými horami, v nichž se ukrývá maličká opička nártoun. Blízký ostrůvek Panglao se stane naší základnou pro výlety za šnorchlováním, delfíny a obřími býložravými žraloky. Perličkou na ostrovním náhrdelníku pak bude Bantayan se skvělými plážemi i korálovými zahradami. Během třídenního pobytu, kdy zde oslavíme i příchod nového roku, zbude čas i na jeho případný průzkum v sedle kola či na motorce.  Velikost skupiny:6–16 účastníků

Program zájezdu

1.–2. den

Praha – Cebu City: přílet na Filipíny, do oblasti středních Visajských ostrovů.

3. den

Cebu – ostrov Bantayan:  řejezd na sever a trajektem na o. Bantayan – odpočinek na jeho nádherných plážích.

4. den

Bantayan: volný den a vychutnávání tropické atmosféry ostrova – odpočinek s možností koupání a vodních sportů, čerstvé mořské plody a vyhlášený místní třtinový rum.

5. den

Bantayan – Virgin Island: výlet na opravdu "panenský" ostrov s bělostnými písečnými plážemi a nádherně průzračnou vodou – možnost šnorchlování na korálovém útesu ostrova.

6. den

Bantayan:  koupání a odpočinek (fakultativní půjčení motorky/kola); silvestrovská večeře a oslava nového roku v prostředí tropického ráje.

7. den

Bantayan – Panglao: přejezd trajektem na ostrov Cebu, pokračování na ostrov Bohol a dále přes most na ostrůvek s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach – ubytování u moře a odpočinek s možností koupání a vodních sportů.

8. den

Panglao – Balicasag: výlet na ostrůvek s úžasnou rozmanitostí podmořského života – možnost šnorchlování na místních korálových zahradách.

9. den

Panglao – Bohol – Cebu: výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc; návštěva chovné stanice nártounů – nejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně a souměrně tvarovaných kopečků); večer návrat na Cebu.

10. den

Cebu: celodenní výlet podél jižního pobřeží; Oslob – zážitek pozorování nebo šnorchlování svelrybími žraloky (největší žraloci světa), kaskády vodopádu Kawasan – jezírka s průzračnou modrou vodou obklopená bujnou tropickou džunglí, koupání a šnorchlování na písečné pláži White Beach.

11.–12. den

Cebu City – Praha: procházka po hl. m. Cebu – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño ; večer odlet domů, přílet do ČR 12. den.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.