Advent v Paříži a Versailles

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Evropa, Francie
Název ubytování Paříž a Versailles
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

PAŘÍŽ • VERSAILLES

1. den:

Odjezd z Brna, Prahy v brzkých ranních hodinách (další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 250 Kč, Jihlava 250 Kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč) přes Německo do Francie. Ubytování v hotelu na předměstí Paříže.

2. den

Po snídani odjedeme do centra Paříže – okružní jízda – Eiffelova věž, nejstarší pařížská universita Sorbona, Pantheon, Lucemburské zahrady, chrám Notre Dame, který navštívíme. Kolem ostrova Cité, Justicního paláce, mostu Pont Neuf, Burbonského paláce přes náměstí Svornosti a kolem chrámu Madeleine na bulvár Capucines k Muzeu parfému Fragonard, kolem Opery Garnier a přes náměstí Vendome se Slavkovským sloupem k Louvru – možnost návštěvy nejvýznačnějšího světového muzea s mnoha starovekými sbírkami i sbírkami obrazu v čele s Monou Lisou. Montmartre se slavnými kabarety jako Moulin Rouge, námestí Pigalle, bazilika Sacré Coeur, náměstí Tertre plné kavárnicek a malujících umelcu. Návrat na hotel.

3. den:

Versailles – královské sídlo proslulé svým zámkem a zahradami. Návšteva interiéru s mnoha reprezentacními komnatami, kaplí, apartmány krále Ludvíka XIV, Zrcadlovou síní. Paříž – čtvrt La Défense, centrum obchodu a administrativy – návštěva největších adventních trhů v oblasti Paríže sestávající z více než 350 stánků na ploše 12.000 m2. Pojedeme kolem Vítězného oblouku a po Elysejských polích do čtvrti Grand Boulevards na nákupy dárku např. v Galeries Lafayete. Možnost večeře. Noční jízda Paríží, výstup na nejvyšší parížskou budovu Tour Montparnasse. Návrat na hotel.

4. den:

Eiffelova vež a osobní volno – adventní trhy na Elysejských polích, návštěva muzeí dle vlastního výběru – d´Orsay, Centre Pompidou, Invalidovna, Pantheon… Odpoledne plavba po Seine. Večer odjezd.

5. den:

Příjezd do Prahy v poledních, do Brna v odpoledních hodinách.

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1 990 KčSlevy:• 3. osoba na přistýlce (omezený počet) 500 Kč   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.