Alpe D´huez - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Alpe d´Huez
Název ubytování Le Christiania
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 13 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V horském pásmu Grandes Rousses ležící lyžařská oblast Alpe d´Huez Grand domaine zahrnuje 5 středisek (Alpe d´Huez, Auris-en-Oisans, Vaujany, Oz-en-Oisans a Villard-Reculas) propojených moderním systémem lanovek.Nejvyšším vrcholem oblasti je Pic Blanc (3300 m), z kterého vede i nejdelší černá sjezdovka v Evropě La Sarenne (16 km s převýšením 1800 m), kterou si díky kvalitní úpravě a menšímu sklonu mohou vychutnat i středně zdatní lyžaři. Pro opravdu zkušené lyžaře je naopak určena černá krkolomná Le Tunnel, která vede 200 m tunelem vysekaným ve skále.Krásné a málo zalidněné červené sjezdovky si nenechte ujít např. nad středisky Oz-en-Oisans a Villard-Reculas. Středisko nezapomíná ani na začínající lyžaře. Přímo nad střediskem Alpe d´Huez jsou pro ně vyhrazeny 2 začátečnické zóny (3 vleky zdarma). Pro milovníky jízdy v hlubokém sněhu jsou výchozím bodem vrcholy Pic Blanc a Clocher de Macle (2800 m). Další volné terény se pak nacházejí nad středisky Villard-Reculas a Auris-en-Oisans. V Alpe d´Huez je i dobrý snowpark (halfpipe pro Světový pohár) a boardercrossový areál, další menší snowpark naleznete nad střediskem Vaujany.Skipas Alpe d´Huez Grand domaine vám navíc umožňuje v případě příznivých sněhových podmínek zdarma lyžovat i v dalších střediscích Grande Galaxie (celkem 1100 km sjezdovek): 2 dny v Les 2 Alpes, 1 den v Serre Chevalier, 1 den v Montgenevre/Via Lattea, 1 den v Puy St. Vincent (17. 12.–31. 3.), dle sněhových podmínek, doprava za příplatek, ze střediska Oz a Auris vhodné jen pro klienty s vlastní dopravou).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2*** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Apartmán AP4*** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací částii s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 samostatnými lůžky, v kabině palanda, koupelna, WC oddělené.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), většinou balkon; za příplatek: ručníky 6 €/sada/os., TV 40 €/týden, dětská sada (postýlka, židle a vanička) 25 € (rezervace předem), pes 50 €. Rezidence: recepce, výtahy, lyžárna, společ. místnost, venkovní parkoviště; za příplatek: WiFi na recepci 5 €/den, 20 €/týden, donáška pečiva na recepci, kryté parkoviště 58 €/týden (100 m od rezidence, rezervace předem).

Popis lokality ubytování

PolohaV části Alpe d´Huez Bergers (1790 m), cca 100 m od nástupu na sedačkovou lanovku. Obchody a restaurace jsou vzdáleny 150 m, sportovní centrum cca 500 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.