Alpe D´huez - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Residences Alpe d´Huez
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V horském pásmu Grandes Rousses ležící lyžařská oblast Alpe d´Huez Grand domaine zahrnuje 5 středisek (Alpe d´Huez, Auris-en-Oisans, Vaujany, Oz-en-Oisans a Villard-Reculas) propojených moderním systémem lanovek.Nejvyšším vrcholem oblasti je Pic Blanc (3300 m), z kterého vede i nejdelší černá sjezdovka v Evropě La Sarenne (16 km s převýšením 1800 m), kterou si díky kvalitní úpravě a menšímu sklonu mohou vychutnat i středně zdatní lyžaři. Pro opravdu zkušené lyžaře je naopak určena černá krkolomná Le Tunnel, která vede 200 m tunelem vysekaným ve skále.Krásné a málo zalidněné červené sjezdovky si nenechte ujít např. nad středisky Oz-en-Oisans a Villard-Reculas. Středisko nezapomíná ani na začínající lyžaře. Přímo nad střediskem Alpe d´Huez jsou pro ně vyhrazeny 2 začátečnické zóny (3 vleky zdarma). Pro milovníky jízdy v hlubokém sněhu jsou výchozím bodem vrcholy Pic Blanc a Clocher de Macle (2800 m). Další volné terény se pak nacházejí nad středisky Villard-Reculas a Auris-en-Oisans. V Alpe d´Huez je i dobrý snowpark (halfpipe pro Světový pohár) a boardercrossový areál, další menší snowpark naleznete nad střediskem Vaujany.Skipas Alpe d´Huez Grand domaine vám navíc umožňuje v případě příznivých sněhových podmínek zdarma lyžovat i v dalších střediscích Grande Galaxie (celkem 1100 km sjezdovek): 2 dny v Les 2 Alpes, 1 den v Serre Chevalier, 1 den v Montgenevre/Via Lattea, 1 den v Puy St. Vincent (17. 12.–31. 3.), dle sněhových podmínek, doprava za příplatek, ze střediska Oz a Auris vhodné jen pro klienty s vlastní dopravou).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4** (1 místnost, 18–26 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni/spacím koutě palanda, koupelna a WC. Apartmán AP4** (2 místnosti, 20–28 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 lůžky (může být i palanda), koupelna a WC. Apartmán AP6** (2 místnosti, 25–32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 lůžky, v předsíni/spacím koutě palanda, koupelna a WC.

Popis lokality ubytování

PolohaPrivátní ubytování rozmístěné po celém středisku Alpe d´Huez (1750–1850 m), cca 50–200 m od sjezdovky nebo lanovky. Možno vyžádat i konkrétní rezidenci či ST/AP dle přání.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.