Avoriaz - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Avoriaz
Název ubytování Rezidence Falaise
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 14 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Avoriaz je středisko pro všechny. Nejenže jsou zde kvalitní sjezdovky všech obtížností, naleznete tu i přes 45 km běžkařských tratí vedoucích převážně v lese, kam můžete vyrazit i na sněžnicích. Všechny cesty ve středisku jsou zároveň i sjezdovkami, a tak máte jistotu, že budete obouvat své lyže či snowboard hned vedle své rezidence. V tomto středisku naleznete i jedinečný „The Stash“ – nejnovější snowpark „nové generace“, který má na 80 překážek, které jsou pouze ze dřeva nebo sněhu. Jeho koncept ekologického snowparku je převzat z kalifornského střediska North Star. K rozvoji tohoto snowparku přispívá Jake Burton a naleznete zde 3 trasy různých obtížností. Více na www.thestash.com. Doporučujeme však rozšíření skipasu na celou oblast Portes du Soleil (viz str. 35) – budete mít nespočet možností kam vyrazit na celodenní výlety.Portes du Soleil (PDS) tvoří již přes 40 let jednu z největších lyžařských oblastí na světě – 12 lyžařských středisek spojujících Francii a Švýcarsko. Najdete zde 650 km dobře upravovaných sjezdovek i pláně s hlubokým sněhem pro jízdu ve volných terénech (jen v Avoriaz 4 itineráře pro freeride: oblasti La Frontaliere, La Marmotte, Les Crosets a Les Brochaux; v celé oblasti mnoho dalších). Celá oblast se dá jen stěží projet za 6 dní. Za návštěvu ale určitě stojí oblast Chamossiere nad střediskem Morzine, odkud je krásný výhled a díky vyšší nadmořské výšce (2002 m) je zde vždy kvalitní sníh. Z Morzine se můžete pustit do sousedního střediska Les Gets, kde si vychutnáte lyžování na pěkných, téměř liduprázdných červených sjezdovkách. Zkušení lyžaři se mohou vypravit nad středisko Châtel, kde vede několik dlouhých prudkých sjezdů. V celé oblasti Portes du Soleil najdete také 5 snowcrossových a boardercrossových tras a 11 snowparků.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4*** (1 místnost + kabina, 20–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2x rozkládací gauč pro 1 os., v kabině palanda, koupelna, WC. Apartmán AP4/5*** (2 místnosti, 19–25 m2) , v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2x rozkládací gauč pro 1 os. a jedno výsuvné lůžko, v oddělené ložnici dvoulůžko, koupelna, WC. Apartmán AP6/7*** (2 místnosti + kabina, 25–40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2x rozkládací gauč pro 1 os. a jedno výsuvné lůžko, v oddělené ložnici dvoulůžko, v kabině palanda koupelna, WC.

Popis lokality ubytování

PolohaAvoriaz (1800 m), čtvrť La Falaise, přímo u sjezdovek, v blízkosti obchodů, restaurací a barů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.