Azurové pobřeží a horní Provence

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Francouzská riviéra, Nice
Název ubytování Azurové pobřeží a horní Provence
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nice - Fréjus - St. Tropez - Ramatuelle - Marseille - Grasse - Antibes - Cannes - Monte CarloPopis dopravy:
nástupní a svozová místa zdarma Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec.

Popis stravování

Kontinentální snídaně, za příplatek večeře v bezprostřední blízkosti hotelu.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den

V dopoledních hodinách příjezd do Nice . Prohlídka čtvrti Cimiez - starého města, přístavu, procházka na hradní vrch (jedinečný pohled na Nice a Andělskou zátoku), volno - možnost návštěvy muzeí (H. Matisse, M. Chagall…) nebo koupání, odjezd k ubytování.

3. den

Snídaně, celodenní program, Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav (katedrála, galská brána, aréna),návštěva St. Tropez (četnická stanice, citadela, přístav), dle časových možností koupání, panoramatická cesta poloostrovem St. Tropez, zastávka ve vesničce Ramatuelle, návrat k ubytování.

4. den

Snídaně, celodenní program v Marseille (Notre Dame de la Garde, staré město, přístav, možnost návštěvy ostrovní pevnosti If, ve které byl vězněn hrabě Monte Christo), návrat k ubytování.

5. den

Snídaně, Grasse, krátká prohlídka starého města, návštěva slavných výroben parfémů, Antibes (Vaubanova pevnost), Cannes, jedno z nejvyhledávanějších letovisek (boulevard Croisette, filmový palác), návrat k ubytování. Dle časových možností koupání.

6. den

Snídaně, odjezd do Monte Carlo - knížecí palác, st. město (možnost návštěvy oceanografického centra či koupání), ve večerních hodinách odjezd z Monte Carla.

7. den

Příjezd do ČR v poledních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.