Azurové Pobřeží a Horní Provence

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

NICE • FRÉJUS • ST. TROPEZ • RAMATUELLE • MARSEILLE • GRASSE • ANTIBES • CANNES • MONTE CARLO

1. Den

1. DEN: Z Brna a Prahy (další nástupní místa trasa 5, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Mladá Boleslav – 400 Kč, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov – 500 Kč, Svitavy, Polička – 600 Kč) odjedeme v odpoledních hodinách.

2. Den

2. DEN: V dopoledních hodinách přijedeme na pobřeží Středozemního moře do vyhledávaného letoviska Nice. Prohlédneme si čtvrť Cimiez na kopcích nad městem, při procházce na hradním vrchu se pokocháme jedinečným pohledem na Nice a Andělskou zátoku, budeme moci navštívit některé z nejvyhlášenějších muzeí, jakými jsou muzeum H. Matisse nebo M. Chagalla a uličkami starého města dojdeme až do přístavu. Variantně možnost koupání. V podvečer dojedeme na ubytování.

3. Den

3. DEN: Po snídani přejedeme do Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav, jehož římský amfiteátr, fragmenty akvaduktu i galská hradební brána nám připomenou svého zakladatele Julia Cézara. Poté se vypravíme do St. Tropez, kde se podíváme do důvěrně známých uliček, ke slavné četnické stanici, do přístavu i k citadele. Dle časových možností koupání. Po panoramatické cestě poloostrovem St. Tropez nás čeká romantické bloudění v labyrintu uliček v Ramatuelle. Návrat na ubytování.

4. Den

4. DEN: Po snídani navštívíme jedno z největších a nejstarších francouzských měst – Marseille. Shlédneme zde Notre Dame de la Garde, projdeme se starým městem a přístavem a poté se zájemci poplaví na ostrov If s pevností, odkud díky fantazii velkého vypravěče Alexandra Dumase prchal Edmond Dantes, budoucí hrabě Monte Christo. Návrat na ubytování.

5. Den

5. DEN: Tajemství výroby slavných parfémů odhalíme v Grasse. V Antibes zamíříme k Vaubanově pevnosti Fort Carré a poté odjedeme do města filmových festivalů Cannes, kde ve stopách slavných projdeme bulvár Croisette a zastavíme se i u slavného festivalového paláce, kde se jeden z největších, nejstarších a celkově nejprestižnějších festivalů na světě koná. Návrat na ubytování. Dle časových možností koupání.

6. Den

6. DEN: Tento den strávíme v Monaku – Monte Carlu. Projdeme se hlavním městem knížectví s palácem a katedrálou na slavné monacké skále a budeme mít také možnost navštívit oceánografické centrum či se koupat. Večer se vydáme na zpáteční cestu k domovu.

7. Den

7. DEN: Příjezd do Prahy v poledních, do Brna v odpoledních hodinách.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 29. 2. 2017 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2016 6% do 31. 01. 2017 4% do 28. 02. 2017 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2016 8% do 31. 01. 2017 6% do 28. 02. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.

SLEVY PRO SENIORY

U všech zájezdů z tohoto katalogu bude na všechny termíny s odjezdem/odletem do 30. 6. 2017 a po 1. 9. 2017 poskytnuta sleva ve výši 5 % ze základní ceny zájezdu všem osobám starším 60 let. Maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Slevu nelze sčítat s jinými slevami. Slevy z ceny zájezdů je možné uplatňovat jen při koupi zájezdu, nelze je uplatňovat dodatečně.

Příplatky

4x večeře v blízkosti hotelu (os/pobyt) - 2500,- Kč | jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 3900,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 290,- KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.