Azurové Pobřeží a Horní Provence

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 10 111 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

NICE • FRÉJUS • ST. TROPEZ • RAMATUELLE • MARSEILLE • GRASSE • ANTIBES • CANNES • MONTE CARLO

1. Den

1. DEN: Z Brna a Prahy (další nástupní místa trasa 5, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Mladá Boleslav – 400 Kč, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov – 500 Kč, Svitavy, Polička – 600 Kč) odjedeme v odpoledních hodinách.

2. Den

2. DEN: V dopoledních hodinách přijedeme na pobřeží Středozemního moře do vyhledávaného letoviska Nice. Prohlédneme si čtvrť Cimiez na kopcích nad městem, při procházce na hradním vrchu se pokocháme jedinečným pohledem na Nice a Andělskou zátoku, budeme moci navštívit některé z nejvyhlášenějších muzeí, jakými jsou muzeum H. Matisse nebo M. Chagalla a uličkami starého města dojdeme až do přístavu. Variantně možnost koupání. V podvečer dojedeme na ubytování.

3. Den

3. DEN: Po snídani přejedeme do Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav, jehož římský amfiteátr, fragmenty akvaduktu i galská hradební brána nám připomenou svého zakladatele Julia Cézara. Poté se vypravíme do St. Tropez, kde se podíváme do důvěrně známých uliček, ke slavné četnické stanici, do přístavu i k citadele. Dle časových možností koupání. Po panoramatické cestě poloostrovem St. Tropez nás čeká romantické bloudění v labyrintu uliček v Ramatuelle. Návrat na ubytování.

4. Den

4. DEN: Po snídani navštívíme jedno z největších a nejstarších francouzských měst – Marseille. Shlédneme zde Notre Dame de la Garde, projdeme se starým městem a přístavem a poté se zájemci poplaví na ostrov If s pevností, odkud díky fantazii velkého vypravěče Alexandra Dumase prchal Edmond Dantes, budoucí hrabě Monte Christo. Návrat na ubytování.

5. Den

5. DEN: Tajemství výroby slavných parfémů odhalíme v Grasse. V Antibes zamíříme k Vaubanově pevnosti Fort Carré a poté odjedeme do města filmových festivalů Cannes, kde ve stopách slavných projdeme bulvár Croisette a zastavíme se i u slavného festivalového paláce, kde se jeden z největších, nejstarších a celkově nejprestižnějších festivalů na světě koná. Návrat na ubytování. Dle časových možností koupání.

6. Den

6. DEN: Tento den strávíme v Monaku – Monte Carlu. Projdeme se hlavním městem knížectví s palácem a katedrálou na slavné monacké skále a budeme mít také možnost navštívit oceánografické centrum či se koupat. Večer se vydáme na zpáteční cestu k domovu.

7. Den

7. DEN: Příjezd do Prahy v poledních, do Brna v odpoledních hodinách.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 29. 2. 2016 koupí zájezd z tohoto katalogu, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2016 6% do 31. 01. 2017 4% do 28. 02. 2017 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň 2x zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva pri zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2016 8% do 31. 01. 2017 6% do 28. 02. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Nárok na uplatnění slevy prokáže zákazník uvedením čísla své zákaznické karty nebo přiložením seznamu zájezdu, kterých se již zúčastnil. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu z tohoto katalogu s odjezdem (odletem) do 30. 6. 2017 a po 1. 9. 2017 ve výši 10 % ze základní ceny a z ceny dopravy. Všem osobám starším 60 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu z tohoto katalogu s odjezdem (odletem) po 30. 6. 2017 a do 1. 9. 2017 ve výši 5 % ze základní ceny a z ceny dopravy. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

VYUŽIJTE MAXIMÁLNÍ SLEVU DO 31. 12. 2016 ZÁLOHA JEN 1 500 Kč NA OSOBU

K přihlášení na zájezd a přiznání jakékoliv slevy stačí zaplacení zálohy ve výši 30 % z celkové ceny. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31. 12. 2016, stačí pro přiznání slevy zaplacení zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu, přičemž musí do 31. 1. 2017 uhradit zbývající částku do výše 30 % z celkové ceny.

Příplatky

4x večeře v blízkosti hotelu (os/pobyt) - 2500,- Kč | jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 3900,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 290,- KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.