Azurové pobřeží a Provence

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Francouzská riviéra
Název ubytování Azurové pobřeží a Provence
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 19 767 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nice - Grasse - Gourdon - Tourettes sur Loup - Vence - AntibesPopis dopravy:
Praha

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Nice. Mondénní i starobylé Nice, jedinečné Chagallovo muzeum (cyklus Píseň písní), var. Matissovo muzeum, historické centrum s katedrálou, tržnicemi, hradní návrší a parky, dle počasí pobyt u moře i koupání, ubytování v hotelu v Nice s dostupností MHD.

2. den

Celodenní pobyt u moře v Nice. Individuálně návštěva muzeí a galerií, tržnice, staré město a koupání nebo výlet do Cannes, zastávka v Cagnes Sur Mer, jachtařský přístav se zámkem a pocta Renoirovi (muzeum, Domainedes Colletes), Cannes, město filmových festivalů s hradem a promenádami, celodenní volno na oblázkových plážích, možnost výletu lodí na souostroví Lerins (turistika, krásné koupání), večerní město.

3. den

Cesta do vnitrozemí, Grasse, město parfémů, katedrála, exkurze do parfumérky, Gourdon, městečko zvané „orlí hnízdo“, vyhlídka nad kaňonem řeky Loup nebo kamenná vesnička Tourettes sur Loup, Vence, Matissova kaple (Chapelle de Rosaires), podvečerní umělecké městečko St-Paul-de-Vence, ateliéry a hospůdky jako Colombe d´Or (César) a Chagallův hrob. Návrat na ubytování pozdě večer.

4. den

Cesta do oblasti Antibes, romantický přístav, hrad Grimaldi, kde žil Pablo Picasso, Muzeum Picasso, provensálská tržnice, ochutnávka místní speciality „socca“, květinové uličky, variant. koupání na pláži pod hradem, Vallauris, vesnice keramiky, Picassova kaple, Biot, rázovitá kamenná vesnice nebo muzeum Fernanda Légera. Fakultativně celodenní individuální návštěva vodního světa Marineland s jedinečnými mořskými živočichy, představení delfínů, kosatek, mrožů a lachtanů.

5. den

Dopoledne Nice, návštěva botanické zahrady Parc Phoenix, největší skleník Evropy, fontány, jezírka, muzeum asijské kultury, bambusový les, stovky druhů savců, ptáků, obojživelníku, procházka po Anglické promenádě a relax na plážích Andělské zátoky, možnost návštěvy moderní galerie Musée de Beaux-Arts nebo náměstí Masséna s fontánou a rozloučení s gastronomií v restauraci Starého města či fantastická zmrzlina u Fenocchia, variantně individ. výlet do Monaca nebo Mentonu vlakem a večerní Nice. Návrat na ubytování.

6. den

Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.