Chalets de Puy Saint Vincent

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Puy Saint Vincent
Název ubytování Chalets Puy Saint Vincent
Typ ubytování Dle programu
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 4 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaPuy St. Vincent 1700, centrum - 400 m, skiareál Puy St. Vincent - 150 mVybaveníjedná se o komplex 7 chaletů; mono pro 3 osoby, bilo pro 4 osoby a trilo pro 6 osob lze na vyžádání navzájem propojit; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, recepce, úschovna lyží, parkováníi, garážová stání za popl.Ubytováníbilo 4 - 30 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam. lůžky, soc.zař., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, zpravidla kávovar, zpravidla topinkovač, wi-fi a TV za popl., balkon či terasatrilo 6 - 45 m² - 1 ložnice s manž.postelí, 1 ložnice se 2 sam.lůžky, obývací pokoj s krbem, kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky, soc.zař., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, zpravidla kávovar, zpravidla topinkovač, wi-fi a TV za popl., balkon či terasaTipy pro správnou volbuunikátní systém propojení apartmánů v rámci chaletu při zachování velké míry soukromíprostorné, moderní a nadstandardně vybavené apartmányv blízkosti lyžařského areálu, sjezdovka jen "přes silnici"

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařské středisko leží v jižní části Vysokých Alp v oblasti národního parku, jemuž dominuje vrchol Les Ecrins (4 102 m) nazývaný Mont Blancem alpského jihu. Pro tuto oblast se severními svahy je typická bohatá sněhová nadílka a slunné počasí.

Terény: Středisko zahrnuje jak sjezdovky pro začátečníky, tak tratě pro pokročilé lyžaře. Velmi dobře upravené sjezdovky začínají ve výšce 1 400 m n. m. a pokračují až pod vrchol La Pendine (2 750 m). Z tohoto vrcholu je možno absolvovat jedinečný sjezd s převýšením 1 350 metrů. Kromě tratí pro alpské lyžování se ve středisku nachází 30 km běžeckých tratí. Nezapomenutelným zážitkem je absolvování bílých stop v údolí Narreyroux nebo v Pusterleském a Gyrském údolí.

Après ski: Bohatá nabídka zábavy po lyžování, kluziště, večerní lyžování, výlety na sněžnicích nebo návštěva vyhlášené místní restaurace, sáňkařská dráha, psí spřežení, široká nabídka večerní zábavy.

Skipas: Skipas zahrnuje oblasti Puy Saint Vincent a 1 den lyžování v Pelvoux a 1 den v La Grave.

Výhody: Skipas Grand Galaxie zahrnující lyžování i v sousedních střediscích, severně orientované svahy s dobrou sněhovou pokrývkou, nepřeberné možnosti lyžování ve volném terénu.

Nevýhody: Malý počet sedaček a kabin, převaha pom a vleků, malé procento obtížných tratí, nižší kvalita vybavenosti residencí, nedostatečné krytí umělým zasněžováním, absence relaxačního vyžití po lyžování.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halpipe, Boardercross, Jumps, TableTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.