Chamonix / Argentiere - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Argentiere/Chamonix, Chamonix
Název ubytování Rezidence Cristal d´Argentiere
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 14 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Chamonix tvoří několik samostatných oblastí, které jsou propojeny skibusy. Oblast Les Grands Montets (1235–3300 m), jejíž terény leží zčásti na ledovci, nabízí svahy sportovnějšího charakteru. Najdete zde především náročné černé a červené sjezdovky. Oblast si získala nevídaný mezinárodní věhlas díky kvalitnímu sněhu až do května a neomezeným možnostem lyžování a snowboardingu ve volném terénu s převýšením až 2000 m. Naleznete zde i dobře udržovaný snowpark se službou videozáznamu z vaší jízdy zdarma.Le Brévent/La Flégere (1050–2525 m) – dvě oblasti, propojené kabinovou lanovkou, které nabízejí slunečné odpolední lyžování s výhledem na Mont Blanc pro všechny kategorie lyžařů.Oblast Domai­ne de Balme (1453–2270 m) – je ideálním řešením pro rodinné lyžování a snowboarding. Nabízí pěkné sjezdovky, ale i rozsáhlé možnosti pro freeride.Aiguille du Midi (3842–1913 m) – z vrcholu se můžete na lyžích pustit náročným volným terénem ledovcového údolí Vallée Blanche (Bílé údolí) s výhledy na masív Mont Blancu (doporučujeme horského průvodce a lavinový vyhledávač). Dole pak nasednete do vláčku Montenvers, který vás doveze zpět do Chamonix.Chamonix poskytuje 2 typy skipasů (viz plán sjezdovek). Se základním skipasem „Chamonix Le Pass“ jsou přístupné oblasti Brévent/Flégere, Domaine de Balme, Les Grands Montets (mimo 2. úseku kabinové lanovky Lognan-Les Grands Montets) a oblasti vhodné pro děti Les Planards, Le Savoy a La Vormaine. Druhý typ skipasu „Mont Blanc Unlimited“ (MBU, za příplatek) umožňuje navíc přístup bez omezení na 2. úsek kabinové lanovky Lognan-Les Grands Montets, na kabinovou lanovku Aiguille du Midi, na zubačku „tramway du Mont Blanc“, na vlak Montenvers z údolí Vallée Blanche a kabinu „La Grotte de Glace“ vedoucí k ledové jeskyni vysekané v ledovci Mer de Glace, galerii krystalů a muzeu alpské fauny.MBU také zahrnuje lyžování v italském středisku Courmayeur (www.courmayeur-montblanc.com, 100 km sjezdovek, 1224–2755 m), ve francouzském středisku Les Houches (www.leshouches.com, 55 km sjezdovek, 950–1900 m), 50% slevu na 1denní skipas ve švýcarském středisku Verbier (www.verbier.ch, oblast 4 Vallées, 100 km sjezdovek, 1500–3330 m, bus 1x týdně) a jeden den v rozsáhlé oblasti Evasion Mont Blanc (www.evasionmontblanc.com, 445 km sjezdovek, 1000–2487 m, nástup v Megeve, doprava na vlastní náklady). S MBU máte navíc vstup zdarma do sportovního centra v Chamonix (bazén, sauna, pára, posilovna, lezecká stěna, kluziště) a mnoho dalších zvýhodnění.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP3**** (2 místnosti, cca 26 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem gauč pro jednu osobu, oddělená ložnice s dvoulůžkem, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP4C**** (2 místnosti + kabina, cca 30 m2), obývací místnost s kuchyňským a jídelním koutem, samostatná ložnice s dvoulůžkem, v oddělené části – kabině palanda, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP5C**** (2 místnosti + kabina, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem gauč pro jednu osobu, oddělená ložnice s dvoulůžkem, v oddělené části – kabině palanda, koupelna, WC oddělené.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kávovar, toastovač), ručníky, TV SAT, telefon, balkon; za příplatek: soukromá sauna v apartmánech AP3 a AP5C 39 €/AP/týden/6 seancí (dle volné kapacity, rezervace pře­dem), dětská postýlka a židle 25 € (rezervace předem), pes 44 €. Rezidence: vstup do bazénu (12 x 6 m) v komplexu rezidencí zdarma, vstupní hala s krbem, výtahy, lyžárna, úschovna zavazadel, venkovní parkoviště (vzdálené cca 50 m); zdarma k zapůjčení na recepci: přístroj na raclette nebo fondue, společenské hry, fén, žehlička; za příplatek: masáže, donáška pečiva, WiFi na recepci 7 €/den, 20 €/týden, kulečník 2 €, prádelna 4 €, kryté parkoviště 49 €/týden (rezervace předem).

Popis lokality ubytování

PolohaV centru malebné vesnice Argentiere (1252 m), v blízkosti obchodů a restaurací, 300 m od nástupu na kabinovou lanovku Les Grands Montets a 50 m od zastávky skibusu. Chamonix je vzdálené cca 8 km a je dostupné zdarma skibusem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.