Chamrousse, Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Village du Bachat
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Ačkoliv Chamrousse nepatří co do počtu sjezdovek mezi lyžařské velikány, ve Francii má vybudované renomé a je velmi oblíbené. Středisko, postavené mezi lesy s velkolepým pohledem do údolí s Grenoblem, disponuje rozličnými terény pro začátečníky i pokročilé. Oblast Roche Beranger vyhovuje spíše začátečníkům (hezké zelené sjezdovky, Kid´s park s miniboardercrossem, malý paralelní slalom). Le Recoin platí naopak za oblast vhodnou pro náročnější lyžaře, kteří ocení těžké olympijské sjezdovky, na nichž se v roce 1968 konal sjezd mužů a žen a kde exceloval svými výkony lyžařský šampion Jean Claude Killy. Vyhlášená je 4 km dlouhá černá sjezdovka Casserousse s převýšením 850 m, která se spouští z hlavního vrcholu celé oblasti Croix de Chamrousse.Rozmanité volné terény osloví nejednoho příznivce freeridingu (doporučujeme především oblast Roche Beranger v okolí lanovky Schuss des Dames nebo okolí nejvyšší sjezdovky Lac Robert). Na milovníky free­stylu čeká velký, dobře vybavený snowpark, boardercross a skicross. Mini letmý „KL“ s měřeným časem láká na rychlostní lyžování. Lesnatá oblast Roche Beranger je protkaná sítí upravovaných běžeckých stop.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST3/4** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací částis kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby, v předsíni palanda, koupelna a WC. Apartmán AP3/4** (2 místnosti, 26–30 m2), v obývací částis kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby, oddělená ložnice s dvěma lůžky nebo varianta ložnice s manželskou postelí a palanda v předsíni, koupelna s vanou, WC. Apartmán AP5/6** typ A (2 místnosti, 32–40 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, v předsíni palanda, koupelna s vanou, WC většinou oddělené. Apartmán AP5/6** typ B (3 místnosti, 35–38 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, koupelna s vanou, WC většinou oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaV klidné části Chamrousse – Domaine de l’Arselle (1670 m), cca 50 až 350 m od sjezdovky (za příplatek možnost garance konkrétní rezidence u sjezdovky). Ubytování v areálu, kde byli ubytováni soutěžící alpských disciplín při ZOH 1968, zrekonstruovaném v roce 2005. Komplex osmi rezidencí, které se dále dělí na 4 až 6 třípatrových budov. V oblasti se nachází obchod s potravinami, restaurace a bar. Další obchody a restaurace najdete v Chamrousse 1750 v obchodní galerii (cca 15 min. pěšky či zdarma skibusem).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.