Disneyland v Paříži letecky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Název ubytování Disneyland v Paříži letecky
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytování3*: Campanile Val de France - doporučujeme! Možnost ubytování 4 osob v 1 pokoji. Hotel má vlastní mini ZOO, takže i v pátek či neděli budou mít vaše děti o zábavu postaráno. Bohaté bufetové snídaně.
V případě zájmu zajistíme i ubytování v hotelech vyšších kategorií či v hotelu v Paříži.

Popis lokality ubytování

PopisSuper tip na dárek pro vaše děti, kterým jim dopřejete jedinečný zážitek! Rádi vám připravíme dárkový poukaz k Vánocům či narozeninám na tento komfortní zájezd do zábavního parku Disneyland. Vše vám zajistíme - letenky, transfer do/z hotelu, ubytování i vstupenky. Nejste součástí žádné skupiny, cestujete individuálně se zajištěnými službami pro vás.PolohaProgram:

1. den - přílet do Paříže, zajištěný transfer do hotelu (řidič vás bude čekat hned u východu z přepravního prostoru), cesta trvá cca 45 min., ubytování v hotelu v oblasti Disneylandu (vyhnete se úplně dopravním zácpám v Paříži). Dle času příletu doporučujeme vydat se hned po ubytování bezplatným shuttle busem (jezdí každých cca 15 min. po celý den) přímo od hotelu do areálu Disneylandu, cesta trvá cca 10 min. V neplacené části areálu na vás čeká nespočet stravovacích možností (u Planet Hollywood si vyfoťte otisky rukou svých oblíbených herců) a prodejen se suvenýry (nebudete se muset už další den zdržovat nákupem, ale věnovat se jen atrakcím). Můžete udělat první fotografie s myšákem Mickeym či vystoupat balonem do 100metrové výšky a shlédnout celý komplex (poplatek 12 Eur/dosp. a 6 Eur/dítě).
2. den - snídaně v hotelu, transfer bezplatným shuttle busem přímo od hotelu do areálu Disneylandu. Brány zábavního parku se otevírají v 10 h. Užijte si celý den plný pohádkových postav, horských drah i výstřelu do vesmíru. Návrat opět bezplatným shuttle busem do hotelu. V Disneylandu se nachází spoustu stravovacích možností.
3. den - snídaně v hotelu. Projděte se idylickou francouzskou krajinou kolem jezera za hotelem nebo zajděte do nedalekého supermarketu. Je-li váš odlet plánován až ve večerních hodinách, můžete se opět vydat bezplatným shuttle busem do Disneylandu a tentokrát zavítat do vedlejšího zábavního parku Walt Disney Studios (fakultativně - není v ceně zájezdu). Zajištěný privátní transfer z hotelu na letiště.Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.