Domaine Iratzia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Akvitánie, Saint Jean de Luz
Název ubytování Domaine Iratzia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Náš názor: Možnost výletů do lázní Biarritz, rybářského přístavu Cibour, vesničky Ainhoa, španělského San Sebastianu.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníV rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén (otevřený od poloviny dubna do konce září dle počasí), restaurace s terasou, podzemní parkoviště zdarma (1 apartmán / 1 parking), veřejné parkoviště cca 100 m od rezidence, tenisový kurt za poplatek, hřiště na pelotu, prádelna za příplatek, wifi připojení na apartmánech za příplatek, TV na apartmánech za příplatek.

V malých vilkách naleznete kompletně zařízené apartmány.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 33 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43-45 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina s palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6+, cca 43-45 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, dva pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.


Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 52 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, tři pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Popis lokality ubytování

polohaRezidenční komplex apartmánů se nalézá v parku lemovaném piniemi, asi 400 metrů od písečné pláže Erromardie. Rezidence je situována cca 2,5 km od centra města a cca 1 km od prvních obchodů.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.