Flaine - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Flaine
Název ubytování Rezidence Les Terrasses de Veret
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 17 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Famózní lyžařská oblast Grand Massif vznikla propojením 5 středisek: centrem dění je Flaine (1600 m), ke kterému jsou přes kopce připojené další níže položené vesničky Les Carroz, Samoëns, Morillon a kouzelné Sixt-Fer-a-Cheval (700 m). Tato rozsáhlá oblast má cca 70 % lyžařských terénů umístěno v nadmořské výšce nad 1600 m a 80 % sjezdovek ve Flaine orientovaných na sever. Díky sousedství s velikánem Mont Blanc je zaručena bohatá sněhová nadílka během celé sezóny.Ve Flaine a v sousedních lyžařsky propojených vesničkách si každý najde své vyžití. Les Carroz se pyšní zalesněnými svahy s širokými pohodovým sjezdovkami (např. červená Pimprenelle, modrá Lou Dardet...). Morillon, s převahou mírných sjezovek, je vhodný především pro rodiny s dětmi. Horní část oblasti Samoëns láká naopak náročnější lyžaře. Z vrcholu Tetes des Saix (2120 m) vedou kvalitní červené a černé sjezdovky, ale i úchvatné volné terény. Ve Flaine, na vrcholu Les Grandes Platieres, odkud se otevírá nezapomenutelný výhled na nejvyšší horu Evropy, začínají nejvyhlášenější sjezdovky celé oblasti. Pokud se tady pustíte po modré sjezdovce Cascades, dojedete až do malebné oblasti Sixt, kde na vás čekají téměř liduprázdné svahy.Pro milovníky free­stylu je ve Flaine připraven kvalitní snowpark s nejrůznějšími skoky a překážkami (+ nová lesní zóna s moduly v ZE Forest). Pro freeridisty jsou výchozími body především vrcholy Les Grandes Platieres, Tetes des Lindars či v okolí Combes de Gers. Děti si užijí rozmanité zábavné zóny (Marvel Safari, Kidz Park...) s dětským boardercrossem, klopenými zatáčkami a skokánky.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 28 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna s WC. Apartmán AP5*** (2 místnosti, 32–35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby + gauč pro 1 osobu, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6*** (mezonetový typ, 3 místnosti, 42–44 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, 2x WC (1x oddělené).
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), balkon nebo terasa; za příplatek: ručníky 7 €/sada/os., TV 35 €/týden, pes 25 €. Rezidence: vstup do krytého bazénu a sauny zdarma, vstupní hala s krbem, WiFi na recepci zdarma, lyžárna, výtah, úschovna zavazadel; za příplatek: donáška pečiva, kryté parkoviště 49 €/týden (rezervace předem).

Popis lokality ubytování

PolohaV části Flaine Foret (1700 m), u sjezdovky, cca 100 m od lanovky Grand Vans, cca 100 m od obchodů a restaurací.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.