Flaine - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Panoramic
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 14 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Famózní lyžařská oblast Grand Massif vznikla propojením 5 středisek: centrem dění je Flaine (1600 m), ke kterému jsou přes kopce připojené další níže položené vesničky Les Carroz, Samoëns, Morillon a kouzelné Sixt-Fer-a-Cheval (700 m). Tato rozsáhlá oblast má cca 70 % lyžařských terénů umístěno v nadmořské výšce nad 1600 m a 80 % sjezdovek ve Flaine orientovaných na sever. Díky sousedství s velikánem Mont Blanc je zaručena bohatá sněhová nadílka během celé sezóny.Ve Flaine a v sousedních lyžařsky propojených vesničkách si každý najde své vyžití. Les Carroz se pyšní zalesněnými svahy s širokými pohodovým sjezdovkami (např. červená Pimprenelle, modrá Lou Dardet...). Morillon, s převahou mírných sjezovek, je vhodný především pro rodiny s dětmi. Horní část oblasti Samoëns láká naopak náročnější lyžaře. Z vrcholu Tetes des Saix (2120 m) vedou kvalitní červené a černé sjezdovky, ale i úchvatné volné terény. Ve Flaine, na vrcholu Les Grandes Platieres, odkud se otevírá nezapomenutelný výhled na nejvyšší horu Evropy, začínají nejvyhlášenější sjezdovky celé oblasti. Pokud se tady pustíte po modré sjezdovce Cascades, dojedete až do malebné oblasti Sixt, kde na vás čekají téměř liduprázdné svahy.Pro milovníky free­stylu je ve Flaine připraven kvalitní snowpark s nejrůznějšími skoky a překážkami (+ nová lesní zóna s moduly v ZE Forest). Pro freeridisty jsou výchozími body především vrcholy Les Grandes Platieres, Tetes des Lindars či v okolí Combes de Gers. Děti si užijí rozmanité zábavné zóny (Marvel Safari, Kidz Park...) s dětským boardercrossem, klopenými zatáčkami a skokánky.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4**** (2 místnosti, cca 34 m2), v obývací části s kuch. a jídelním kou­tem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvou­lůžkem, koupelna s WC. Apartmán AP6C**** (2 místnosti+kabina, cca 42 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem a spací kout či kabina s palandou, koupelna s WC. Apartmán AP8C**** (3 místnosti + kabina, cca 63 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., 2 oddělené ložnice (1x dvoulůžko, 2x samostatné lůžko), v kabině palanda, koupelna s WC.

Popis lokality ubytování

PolohaVe Flaine Foret (1700 m), nová rezidence u sjezdov­ky (otevřená v sezóně 2015/2016), s prostornými AP, kousek od lanovky Grands Vans, cca 100 m od výtahu vedoucího do pěší zóny střediska s obchody a restauracemi.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.