Francie - La Norma - rezidence Stará Norma

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Maurienne, La Norma
Název ubytování Stará Norma
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

La Norma je ukrytá na francouzsko-italském pomezí v srdci Savojských Alp v údolí Maurienne.

Zimní středisko La Norma Francie ležíci nad městečkem Modane nabízí velkolepý pohled na masiv Vanoise a do údolí Arc River. Toto útulné středisko, které si určitě zamilujete, situované v nadmořské výšce 1350 m svádí všechny milovníky sportu k prožití aktivní zimní dovolené.

Sjezdové tratě pro zdatné lyžaře a vyznavače free-ride i sjezdovky a vleky pro nejmenší a začátečníky. Zkušení lyžaři nejvíce ocení trasy ve vyšších polohách, které jsou díky severním svahům zárukou kvalitní sněhové pokrývky.
La Norma je vhodná pro strávení rodinné dovolené.
Praha - La Norma 1095 km (cca 12 hod.),
Brno - La Norma 1198 km (cca 13 hod.)

Popis dopravy:
z Prahy, Plzně, Rozvadova.
Svozová místa za příplatek: trasa 1 - 600 Kč/os.: Chomutov, Litvínov, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Kolín; trasa 2 - 700 Kč/os.: Brno; trasa 3 - 800 Kč/os.: Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc.
CK si vyhrazuje práno na zrušení svozu (nejdéle 7 dní před termínem konání zájezdu) v případě, že ve svozovém městě nebude minimální počet 15 osob.

Popis ubytování

Různé rezidence např. Les Portes de la Vanoise, Le Tétras, Les Campanules, Les Eperviéres aj. Jednodušší ubytování vhodné především pro lyžařské nadšence dávající přednost kvalitě skiareálu před luxusním ubytováním. V nabídce bytování pro 2 - 6 osob. Na vyžádání možnost apartmánů pro 8 - 10 osob. Vzdálenost rezidencí od vleku 100 – 400 m. Check-in od 17h, check-out do 10h. Vratná kauce 300 € (50 € v hotovosti + 250 € v hotovosti nebo platební kartou).


Studio 2 os. /cca 20 m2/: 1 místnost - obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s WC. Možnost dvou přistýlek pro děti mladší 18 let.


Studio 4 os. /cca 27 m2/: 1 místnost + kabina -obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, předsíň nebo kabina s palandou, koupelna s WC.


Apartmán 6 os. /cca 35 m2/: 2 místnosti + kabina - obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, pokoj s 2 lůžky, předsíň nebo kabina s palandou, koupelna s WC.


Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (elektrický sporák, trouba, lednice, varná konvice). Některá studia/apartmány mají balkon. Vratná kauce 300 € (50 € v hotovosti + 250 € možno složit v hotovosti či platební kartou).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.