Isola 2000 / Auron - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Isola 2000
Název ubytování Rezidence Les Adrets
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středisko Isola 2000 nabízí velice rozmanité sjezdovky. Doporučujeme výjezd na nejvyšší vrchol oblasti Cime de Sistron (2603 m). Za pěkného počasí odtud dohlédnete až ke Středozemnímu moři. Zkušení lyžaři se mohou pustit dolů po náročné 4 km dlouhé černé sjezdovce. Pro méně pokročilé lyžaře odtud vede červená a modrá sjezdovka. Lanovkou Lombarde můžete vyjet až k hraničnímu přechodu do Itálie Col de La Lombarde (2350 m), odkud se otevírá výhled na italskou stranu a kostelík Santa Anna di Vinadio. Z tohoto vrcholu vede pěkná modrá sjezdovka a okolní řídké lesy jsou jako dělané pro freeride. Začínajícím a méně pokročilým lyžařům doporučujeme modré sjezdovky na jižním svahu přímo nad střediskem. Snowboardisté ocení výborné propojení všech sjezdovek bez vleklých přejezdů. Ve výšce 2300 m je pro ně připraven dobře udržovaný snowpark se skoky všech obtížností a boardercrossem.Skipas platí i v sousedním středisku Auron (vzdálené cca 35 km – 1 výlet do Auronu v ceně autobusové dopravy, plánek str. 77). Auron je známý především pro své dlouhé sjezdy. Na začátečníky a mírně pokročilé tu čekají dlouhé a široké modré sjezdovky. Zkušenější lyžaři ocení náročné červené sjezdovky, na kterých se v roce 2008 konalo i francouzské mistrovství ve sjezdu. Nezapomenutelným zážitkem je sjezd po černé sjezdovce Olympique z vrcholu Las Donnas (2474 m). Vyznavači freeridu se mohou pustit z vrcholu Cime de Chavalet (2453 m) po neupravovaných černých sjezdovkách nebo volným terénem. Také středisko Auron má svůj vlastní snowpark, který je rozdělený na část pro začátečníky a pro experty.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, 21–22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, 21–24 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni nebo kabině palanda, koupelna s WC, balkon. Apartmán AP5/6** (2 místnosti, 29–31 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části oddělené zatahovací stěnou další rozkládací gauč pro 2 osoby, v kabině nebo předsíni palanda, koupelna, WC většinou oddělené, balkon.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, u ST4 a AP6 myčka nádobí, u ST4 mikrovlnná, u AP5/6 elektrická trouba); za příplatek: ručníky 6,50 €/sada/os., TV 31 €/týden, dětská postýlka 25 € (rezervace předem), pes 35 €. Rezidence: výtahy, úschovna zavazadel, WiFi na recepci – připojení 30 min. zdarma; za příplatek: parkoviště 30–50 €/týden (dle sezóny).

Popis lokality ubytování

PolohaVýhodná poloha v Isole 2000, dvě sousedící rezidence, 100–200 m od nástupu na sjezdovky a obchodního centra.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.