La Plagne - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, La Plagne
Název ubytování Rezidence Aime 2000
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

La Plagne se skládá z deseti středisek, která jsou propojena v jednu velkou lyžařskou oblast. Dolní část oblasti tvoří typické savojské vesnice, jako např. Plagne Montalbert nebo Champagny en Vanoise. Zde naleznete rozmanité dlouhé sjezdy obklopené lesy. V části Belle Plagne převažují mírnější svahy vhodné pro začínající lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. Horní část oblasti s moderními středisky jako Aime La Plagne, Plagne Centre nebo Plagne Bellecôte nabízí široké bezlesé ledovcové svahy.Náročnější lyžaři by si neměli nechat ujít prudké černé sjezdovky na severozápadním svahu ledovce Bellecôte, odkud se také skýtá krásný výhled na Mont Blanc. Právě z ledovce Bellecôte (3417 m) vedou kromě upravovaných sjezdovek i úchvatné volné terény. V případě rozšířeného skipasu na celou oblast Paradiski můžete těmito volnými terény dojet až do protilehlého střediska Les Arcs.La Plagne a Les Arcs jsou propojeny moderní dvoupatrovou kabinou Vanoise Express. Celá oblast Paradiski čítá 435 km sjezdovek a nabízí lyžování téměř bez hranic. Obě střediska mají svůj vlastní snowpark. Ten v La Plagne je velice dobře vybavený a udržovaný. Je rozdělený na 2 části: pro začátečníky a pro zkušené freestylisty. V Plagne Bellecôte naleznete navíc 2 U-rampy, z nichž jedna splňuje mezinárodní kritéria a v roce 2010 dokonce hostila finále Světového poháru. V Belle Plagne si můžete vyzkoušet boardercrossovou dráhu.Nově s 6 denním skipasem La Plagne můžete 1 den lyžovat v celé oblasti Paradiski. S 6 denním skipasem Paradiski pak získáte dopolední lyžování 7. den zdarma (pouze v La Plagne).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4S**, ST4J** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací části s ku­chyňským a jídelním koutem 2x rozkládací gauč pro 2 os. (ev. 2x jednolůžko a 1x rozkládací gauč pro 2 os.) nebo varianta: v obývací části 1x rozkládací gauč (ev. 2x jednolůžko a v předsíni/spacím koutě palanda, koupelna s WC, většinou balkon. ST4S – severní orientace do údolí, ST4J – slunná studia s výhledem na sjezdovky.
Studio: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, event. mikrovlnná trouba a myčka nádobí), ev. TV; za příplatek: ručník 3 €, pes 28 €, WiFi 5 €/hod., 16 €/týden. Rezidence: výtahy, lyžárna, úschovna zavazadel, obchodní galerie, restaurace, venkovní parkoviště (500 m od rezidence), kryté parkoviště 53 €/týden.

Popis lokality ubytování

PolohaV Aime La Plagne – nejvýše položené části střediska (2100 m), přímo u sjezdovek a nástupu na sedačkovou lanovku. Obchody a restaurace naleznete přímo v budově rezidence. Spojení s Plagne Centre zajišťuje velká kabinová lanovka (08 hod.–01 hod.)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.