La Plagne - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Bellecote
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

La Plagne se skládá z deseti středisek, která jsou propojena v jednu velkou lyžařskou oblast. Dolní část oblasti tvoří typické savojské vesnice, jako např. Plagne Montalbert nebo Champagny en Vanoise. Zde naleznete rozmanité dlouhé sjezdy obklopené lesy. V části Belle Plagne převažují mírnější svahy vhodné pro začínající lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. Horní část oblasti s moderními středisky jako Aime La Plagne, Plagne Centre nebo Plagne Bellecôte nabízí široké bezlesé ledovcové svahy.Náročnější lyžaři by si neměli nechat ujít prudké černé sjezdovky na severozápadním svahu ledovce Bellecôte, odkud se také skýtá krásný výhled na Mont Blanc. Právě z ledovce Bellecôte (3417 m) vedou kromě upravovaných sjezdovek i úchvatné volné terény. V případě rozšířeného skipasu na celou oblast Paradiski můžete těmito volnými terény dojet až do protilehlého střediska Les Arcs.La Plagne a Les Arcs jsou propojeny moderní dvoupatrovou kabinou Vanoise Express. Celá oblast Paradiski čítá 435 km sjezdovek a nabízí lyžování téměř bez hranic. Obě střediska mají svůj vlastní snowpark. Ten v La Plagne je velice dobře vybavený a udržovaný. Je rozdělený na 2 části: pro začátečníky a pro zkušené freestylisty. V Plagne Bellecôte naleznete navíc 2 U-rampy, z nichž jedna splňuje mezinárodní kritéria a v roce 2010 dokonce hostila finále Světového poháru. V Belle Plagne si můžete vyzkoušet boardercrossovou dráhu.Nově s 6 denním skipasem La Plagne můžete 1 den lyžovat v celé oblasti Paradiski. S 6 denním skipasem Paradiski pak získáte dopolední lyžování 7. den zdarma (pouze v La Plagne).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4** (1 místnost, 22–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby a palanda (ev. 4 samostatná lůžka), koupelna s WC. Studio ST4CS**, ST4CJ** (1 místnost + kabina, cca 28 m2), v obývací části s ku­chyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části oddělené zatahovací stěnou – kabině rozkládací gauč pro 2 osoby nebo palanda, koupelna, WC většinou oddělené, balkon. ST4CS – severní orientace směrem do údolí, ST4CJ – ostatní orientace směrem sjezdovky.

Popis lokality ubytování

PolohaV Plagne Bellecôte (1930 m), u nástupu na sjezdovky (většinou v rezidencích 3000, Glaciers nebo St. Jacques Carroley). Vedle rezidencí se nachází veřejný venkovní vyhřívaný bazén. Obchody a restaurace jsou vzdáleny do 200 m. Spojení s ostatními částmi La Plagne zajišťuje zdarma skibus v době od 8.30–0.45 hod.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.