La Rosiere - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, La Rosiere
Název ubytování Rezidence La Rosiere
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Malebná mezinárodní lyžařská oblast San Bernardo nabízí opravdu lyžování bez hranic. Francouzská část nabízí široké mírnější sjezdovky zalité sluncem. Dominantou oblasti je vrchol Le Roc Noir (2330 m) s nádhernými výhledy, ze kterého vede krásná červená sjezdovka Marmottes nebo náročnější černá Chevreuil. Zážitkem je také jízda po dlouhé červené sjezdovce Fontaine Froide, která vede převážně lesem.Italská strana nabízí většinu sjezdovek orientovaných na sever, tudíž s lepší kvalitou sněhu. Zdatnějším lyžařům doporučujeme sjezd z vrcholu Chaz Dura (2579 m), odkud se vinou dlouhé sjezdovky s převýšením až 1100 m. Oblast nabízí i mnoho rozmanitých terénů pro freeride, např. okolí Col du Petit Saint Bernardo. Na italské straně můžete vyzkoušet i heliskiing – např. z vrcholů Mont Miravidi (3068 m) či Tete du Rutor (3485 m).Na své si v Rosie`re přijdou i milovníci freestylu. Místní snowpark je rozdělen na modrou, červenou a černou trať a je velice dobře udržován. Pod lanovkou Fort je připravena boardercrossová trať, která je vhodná i pro méně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Opravdovým zážitkem je sjezd snowcrossu Zittieux. Tato černá trať s převýšením 720 m vede částečně lesem a i když není upravovaná, je plně zabezpečená, a tak můžete bez rizika okusit atmosféru freeridu. Navíc je zde i prostor vyhrazený pro snowkite.Pro ty nejmenší je zde na zelené sjezdovce Foret jedinečný areál pro děti – malý snowpark, tunely, stezka mezi stromy, modely bernardinů se zvoncem, který je nutno rozeznít, zvonkohra a další. Začínající lyžaři jistě ocení 4 lanovky pro začátečníky zdarma.Novinkou pro sezonu 2015/2016 je 6místná sedačková lanovka vedoucí na vrchol Le Roc Noir z La Rosie`re – Les Eucherts.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca 18 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, v předsíni nebo kabině palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Studio ST5/6C** (1 místnost + kabina nebo mezonet, cca 30 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, spací kout nebo mezonet s dvoulůžkem nebo palandou, v předsíni palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6** (2 místnosti + kabina nebo mezonet, cca 32–42 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, ložnice s 2 lůžky, spací kout s palandou, nebo v předsíni palanda, 1–2 koupelny, WC většinou oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaLa Rosiere (1850 m), do 300 m od sjezdovek, obchodů a restaurací, event. spojení skibusem zdarma.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.