Le Neptune

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Languedoc Roussillon, Narbonne Plage
Název ubytování Le Neptune
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Náš názor: Výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Languedoc - Roussillon.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníRezidence nabízí klimatizované byty s balkonem. Některé apartmány jsou s výhledem na moře. Studia pro 2 osoby jsou v 1. a 2. patře, apartmány pro 4 a 6 osob se nacházejí ve 3. patře. Rezidence je bez výtahu.
Rezidence má k dispozici recepci, wifi připojení na apartmánech za příplatek, snack bar otevřený červenci a srpnu, veřejné parkoviště zdarma u rezidence, soukromé parkoviště rezidence za příplatek (místa jsou limitována).

Byty jsou kompletně vybaveny.

Studio pro 2 osoby - ST2 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Studio pro 2 osoby s výhledem na moře - ST2M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Apartmán pro 4 osoby - AP4 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Popis lokality ubytování

polohaRezidence se nachází ve středisku Saint Pierre La Mer, které leží cca 2,5 km od letoviska Narbonne Plage. Rezidence je situována přímo u pláže s jemným pískem. Obchody, restaurace jsou v těsné blízkosti rezidence.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.