Le Palais Rossini

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Azurové pobřeží, Nice
Název ubytování Le Palais Rossini
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Náš názor: Skvělé místo pro návštěvu hlavního města Francouzské riviéry.

Popis stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní na místě.

Popis ubytování

UbytováníK dispozici je recepce, placené parkoviště (nutná rezervace, místa omezená),wifi připojení, prádelna za příplatek, za příplatek je možné doobjednání snídaní.

V rezidenci jsou kompletně vybavené byty k pobytu u moře.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 20 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby nebo s dvěma lůžky, koupelna s WC, klimatizace, TV.

Apartmán pro 2 osoby - AP2, cca 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se dvěma křesly, pokoj s maželskou postelí nebo dvěma lůžky, koupelna, oddělené WC, klimatizace.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické desky, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, oddělené WC, klimatizace.

Popis lokality ubytování

polohaRezidence je situována ve čtvrti umělců v centru Nice, vzdálenost od Anglické promenády asi 700 metrů, vzdálenost od hlavního vlakového nádraží asi 400 metrů.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.