Les 2 Alpes - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Edelweiss
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Les 2 Alpes se řadí se svými 225 km sjezdovek mezi největší lyžařské oblasti francouzských Alp. Místní ledovec představuje nejrozsáhlejší oblast pro letní lyžování v Evropě. Z ledovce vedou široké, mírnější sjezdovky s kvalitním sněhem vhodné pro mírně pokročilé lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. V dolní části oblasti se nacházejí náročnější sjezdovky vč. dlouhých strmých tratí. Zdatní lyžaři si mohou vychutnat např. prudké, ale široké černé sjezdovky Diable 1 a 2. Protější svah Pied Moutet (2100 m) doporučujeme především v dopoledních hodinách, díky východní orientaci sjezdovek si zde užijete první ranní paprsky.Les 2 Alpes je velmi oblíbené středisko u snowboardistů. Pyšní se renomovaným snowparkem ve výšce 2600 m (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m splňující olympijská kritéria a menší U-rampa pro méně pokročilé, více než 30 skoků, boardercross, slopestyles...) a novými parky pro mírně pokročilé a začátečníky (Easy Parc + Family Parc). Les 2 Alpes nabízí i bohaté možnosti pro freeride např. v oblastech La Fée, Chalance nebo Bellecombes.Milovníci volných terénů mají navíc možnost navštívit sousední freeridingové středisko La Grave (rozšíření skipasu cca 22 €, otevřeno dle meteorologických podmínek, doporučujeme připojištění RISK). Šestidenní skipas Les 2 Alpes navíc zahrnuje v případě příznivých sněhových podmínek možnost zdarma lyžovat v dalších střediscích Grande Galaxie: 2 dny Alpe d´Huez, 1 den Serre Chevalier, 1 den Montgenevre/Vialattea, 1 den Puy St. Vincent (od 17.12. do 31.3. dle sněhových podmínek, doprava za příplatek).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca 20 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, cca 25–30 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, v předsíni palanda, koupelna s WC. Apartmán AP6C** (2 místnosti + kabina, cca 40 m2), v obývací místnosti s kuch. a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem či palandou, spací kout/kabina s palandou či varianta 2 spací kouty, každá s 2 lůžky (ev. palandy), koupelna s WC.

Popis lokality ubytování

PolohaV části Les 2 Alpes (1640 m), menší rezidence výhodně umístěná v centru střediska, cca 50 m od lanovky Belle Etoile, vedle obchodů, restaurací a dalšího vyžití.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.