Les 2 Alpes - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les 2 Alpes
Název ubytování Rezidence Flocon d´Or
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Les 2 Alpes se řadí se svými 225 km sjezdovek mezi největší lyžařské oblasti francouzských Alp. Místní ledovec představuje nejrozsáhlejší oblast pro letní lyžování v Evropě. Z ledovce vedou široké, mírnější sjezdovky s kvalitním sněhem vhodné pro mírně pokročilé lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. V dolní části oblasti se nacházejí náročnější sjezdovky vč. dlouhých strmých tratí. Zdatní lyžaři si mohou vychutnat např. prudké, ale široké černé sjezdovky Diable 1 a 2. Protější svah Pied Moutet (2100 m) doporučujeme především v dopoledních hodinách, díky východní orientaci sjezdovek si zde užijete první ranní paprsky.Les 2 Alpes je velmi oblíbené středisko u snowboardistů. Pyšní se renomovaným snowparkem ve výšce 2600 m (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m splňující olympijská kritéria a menší U-rampa pro méně pokročilé, více než 30 skoků, boardercross, slopestyles...) a novými parky pro mírně pokročilé a začátečníky (Easy Parc + Family Parc). Les 2 Alpes nabízí i bohaté možnosti pro freeride např. v oblastech La Fée, Chalance nebo Bellecombes.Milovníci volných terénů mají navíc možnost navštívit sousední freeridingové středisko La Grave (rozšíření skipasu cca 22 €, otevřeno dle meteorologických podmínek, doporučujeme připojištění RISK). Šestidenní skipas Les 2 Alpes navíc zahrnuje v případě příznivých sněhových podmínek možnost zdarma lyžovat v dalších střediscích Grande Galaxie: 2 dny Alpe d´Huez, 1 den Serre Chevalier, 1 den Montgenevre/Vialattea, 1 den Puy St. Vincent (od 17.12. do 31.3. dle sněhových podmínek, doprava za příplatek).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2*** (1 místnost, cca 22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Apartmán AP4*** (2 místnosti, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená 2lůžková ložnice, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6*** (3 místnosti, cca 42 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, 2 oddělené 2lůžkové ložnice (1 x 2 samostatná lůžka, 1 x palanda), koupelna, WC oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaDevítipatrová rezidence ležící v oblasti Pied Moutet (1700 m), hned u sjezdovky a sedačkové lanovky Super Venosc, cca 200 m od obchodu a restaurace. Centrum s dalšími restauracemi, obchody a bazénem je vzdálené cca 800 m a dostupné zdarma skibusem od 8 do 19 hod. (interval cca 15–20 min).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.