Les 2 Alpes - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les 2 Alpes
Název ubytování Rezidence Village
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Les 2 Alpes se řadí se svými 225 km sjezdovek mezi největší lyžařské oblasti francouzských Alp. Místní ledovec představuje nejrozsáhlejší oblast pro letní lyžování v Evropě. Z ledovce vedou široké, mírnější sjezdovky s kvalitním sněhem vhodné pro mírně pokročilé lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. V dolní části oblasti se nacházejí náročnější sjezdovky vč. dlouhých strmých tratí. Zdatní lyžaři si mohou vychutnat např. prudké, ale široké černé sjezdovky Diable 1 a 2. Protější svah Pied Moutet (2100 m) doporučujeme především v dopoledních hodinách, díky východní orientaci sjezdovek si zde užijete první ranní paprsky.Les 2 Alpes je velmi oblíbené středisko u snowboardistů. Pyšní se renomovaným snowparkem ve výšce 2600 m (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m splňující olympijská kritéria a menší U-rampa pro méně pokročilé, více než 30 skoků, boardercross, slopestyles...) a novými parky pro mírně pokročilé a začátečníky (Easy Parc + Family Parc). Les 2 Alpes nabízí i bohaté možnosti pro freeride např. v oblastech La Fée, Chalance nebo Bellecombes.Milovníci volných terénů mají navíc možnost navštívit sousední freeridingové středisko La Grave (rozšíření skipasu cca 22 €, otevřeno dle meteorologických podmínek, doporučujeme připojištění RISK). Šestidenní skipas Les 2 Alpes navíc zahrnuje v případě příznivých sněhových podmínek možnost zdarma lyžovat v dalších střediscích Grande Galaxie: 2 dny Alpe d´Huez, 1 den Serre Chevalier, 1 den Montgenevre/Vialattea, 1 den Puy St. Vincent (od 17.12. do 31.3. dle sněhových podmínek, doprava za příplatek).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2**, ST3** (1 místnost, ST2 přibližně 13 m2, ST3 cca 17 m2), SZ orientace, v obývací části s jídelním a kuchyňským koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, u ST3 v předsíni třetí lůžko nebo palanda, koupelna s WC. Studio ST3/4**, ST4/5** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda, u ST4/5 navíc výsuvné lůžko, kou­pelna s WC (někdy oddělené), balkon. Studio ST5/6C** (1 místnost + kabina, 25–27 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části otevřené do obývací místnosti palanda či dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–37 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby. V oddělené ložnici dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Studia jsou menších rozměrů a jednoduše zařízena, tento nedostatek vyvažuje výhodná poloha u sjezdovek.

Popis lokality ubytování

PolohaIdeálně situovaný komplex rezidencí v části Les 2 Alpes – Village (1800 m), poblíž rychlé 4 sedačkové lanovky a dojezdu sjezdovek (včetně nové modré), které vedou z hlavní lyžařské oblasti. Celá čtvrť Village je pěší zónou, auta parkují v podzemí. V okolí rezidencí najdete samoobsluhu, pekařství, sportovní obchody, restaurace, bary a sportovní centrum s bazénem. Centrum střediska je vzdáleno cca 2 km a je dostupné zdarma skibusem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.