Les Arcs - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Arcs
Název ubytování Rezidence Arc 2000
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 13 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Středisko Les Arcs se svými 4 oblastmi nabízí 210 km různorodých sjezdovek. V níže položených oblastech naleznete nejen mírnější modré sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, ale i kvalitní červené tratě. Nejnáročnější svahy se pak nacházejí v nejvýše položené oblasti nad Arc 2000. Doporučujeme výjezd na vrchol ledovce Aiguille Rouge (3226 m), odkud je krásný výhled na okolní francouzské, italské a švýcarské Alpy. Zkušení lyžaři se odtud mohou pustit po stejnojmenné sjezdovce, která vede až do vesničky Villaroger (1200 m). Tato sjezdovka je dlouhá téměř 7 km a má největší převýšení v Evropě. Severní stěna ledovce nabízí ideální terény pro freeride. Další kvalitní volné terény naleznete např. na prašanových svazích Grand Col (2832 m) nebo v okolí lanovky Varet.Místní snowpark se nachází mezi Arcem 1600 a 1800. Je rozdělen na 3 tratě dle obtížnosti s nejrůznějšími překážkami a skoky. Ve výšce 2600 m pak naleznete boardercross. Oblast Les Arcs je propojena s La Plagne dvoupatrovou kabinovou lanovkou „Vanoise Express“, a nabízí tak přístup k nepřebernému množství lyžařských terénů v celé oblasti Paradiski.Nově s 6 denním skipasem Les Arcs můžete 1 den lyžovat v celé oblasti Paradiski. S 6 denním skipasem Paradiski pak získáte dopolední lyžování 7. den zdarma (pouze v Les Arcs).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4**, ST5** (1 místnost, ST4 cca 27 m2, ST5 cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v předsíni nebo kabině palanda, u ST5 navíc vysouvací lůžko, koupelna s WC, ev. balkon. Při obsazení 5 os. stís­něné ubytování.
Studio: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, event. el. nebo mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, toastovač), ev. TV; za příplatek: pes 28 €. Studia jsou vybavena rozdílně, interiér dle vkusu soukro­mého majitele.Rezidence: výtahy; za příplatek: venkovní parkoviště 65 €, kryté parkoviště 80 €.

Popis lokality ubytování

PolohaArc 2000, ubytování v rezidencích Varet, Fond Blanc/Bel Aval, cca 150 m od sjezdovky nebo Lanchette/Aiguille na dojezdu sjezdovky u obchodů a restaurací.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.