Les Arcs / Peisey - Vallandry - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Arcs - Peisey
Název ubytování Rezidence L´Arollaie
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 15 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středisko Les Arcs se svými 4 oblastmi nabízí 210 km různorodých sjezdovek. V níže položených oblastech naleznete nejen mírnější modré sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, ale i kvalitní červené tratě. Nejnáročnější svahy se pak nacházejí v nejvýše položené oblasti nad Arc 2000. Doporučujeme výjezd na vrchol ledovce Aiguille Rouge (3226 m), odkud je krásný výhled na okolní francouzské, italské a švýcarské Alpy. Zkušení lyžaři se odtud mohou pustit po stejnojmenné sjezdovce, která vede až do vesničky Villaroger (1200 m). Tato sjezdovka je dlouhá téměř 7 km a má největší převýšení v Evropě. Severní stěna ledovce nabízí ideální terény pro freeride. Další kvalitní volné terény naleznete např. na prašanových svazích Grand Col (2832 m) nebo v okolí lanovky Varet.Místní snowpark se nachází mezi Arcem 1600 a 1800. Je rozdělen na 3 tratě dle obtížnosti s nejrůznějšími překážkami a skoky. Ve výšce 2600 m pak naleznete boardercross. Oblast Les Arcs je propojena s La Plagne dvoupatrovou kabinovou lanovkou „Vanoise Express“, a nabízí tak přístup k nepřebernému množství lyžařských terénů v celé oblasti Paradiski.Nově s 6 denním skipasem Les Arcs můžete 1 den lyžovat v celé oblasti Paradiski. S 6 denním skipasem Paradiski pak získáte dopolední lyžování 7. den zdarma (pouze v Les Arcs).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4**** (2 místnosti, 32–34 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6**** (2 místnosti + kabina nebo 3 místnosti, 43–52 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko, v druhé ložnici či kabině dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka nebo palanda, koupelna, WC většinou oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaV Peisey-Vallandry – Plan-Peisey (1600 m), 50 m od kabinové lanovky Vanoise Express a dalších vleků a cca 200 m od obchodů a restaurací.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.