Les Arcs

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Arcs
Název ubytování Rezidence No Name Arc 1800
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 10 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní lyžařské středisko se rozprostírá ve třech výškových úrovních – Arcs 1600, Arcs 1800 a Arcs 2000. Je zde překrásný výhled na nejvyšší horu Alp – Mont Blanc. Les Arcs nabízí výběr od skromného až po nejluxusnější ubytování. Po lyžařské stránce si zde přijde na své každý milovník zimních sportů. Nachází se zde pestrá nabídka rozmanitého lyžování – pohodové modré sjezdovky, carvingové terény vedoucí zalesněnými svahy, dlouhé černé sjezdovky, free ride, běžecké tratě, snowparky... Lahůdkou je sjezd z Aiguille Rouge do Villarogeru s převýšením 2000 m – sjezd vede rozlehlými pláněmi i hustým lesem. Arcs je známé kvalitně upravovanými sjezdovými tratěmi a skvělými sněhovými podmínkami. Ti, kterým bude 200 km v oblasti Arcs málo, ocení spojovací kabinu s La Plagne, čímž vzniká obří komplex zvaný Paradiski nabízející 420 km sjezdových tratí.

Praha – Les Arcs 1138 km

Popis ubytování

Luxusní 4* rezidence situovaná v části Le Chantel se skvělou dostupností k vleku a sjezdovkám. Nabízí velmi komfortní ubytování pro 4 - 6 osob.
Pro ubytované k dispozici rozsáhlé wellness centrum nabízející vnitřní i venkovní bazén, vířivku, saunu, hammam, fitness.
Wifi v apartmánech zdarma.
Vzdálenost rezidencí od vleku 100 m.

APARTMÁN 4 os. /36 - 43 m2/
obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, TV, ložnice s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC, balkon.
APARTMÁN 6 os. /60 - 70 m2/
obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, TV, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC, balkon.

Všechny apartmány jsou vybaveny myčkou a mikrovlnnou troubou.
Vratná kauce 500 € - možno složit pouze platební kartou.

Popis lokality ubytování

105 sjezdových tratí v délce 200 km:18x černá | 33x červená | 53x modrá | 1x zelená55 lanovek a vleků:8x kabina (z toho 1x pozemní) | 31x sedačka | 16x vlek | snowpark, boardercross, free ride, běžecké tratě

Program zájezdu

6 dní lyžování

lyžováníZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.