Les Menuires - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Les Menuires
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rodinné středisko Les Menuires je posazeno v horském údolí Belleville stejně jako výše položené Val Thorens. Na své si zde přijdou lyžaři všech kategorií. Rodiny s dětmi uvítají mírnější modré a zelené sjezdovky a vyhrazené „klidové“ zóny značené nad střediskem. Děti navíc jistě ocení dvě senzační bobové dráhy, slalomovou dráhu Walibi a mini letmý kilometr, na kterém si mohou nechat změřit svoji rychlost na lyžích.Na náročnější lyžaře čekají výše položené červené a černé tratě. Výborná na rozjetí je červená sjezdovka Jerusalem s modrými pasážemi nad původní horskou vesničkou Saint Martin. Krásné dlouhé červené sjezdovky a také náročnější černá sjezdovka Léo Lacroix (délka 2 km, převýšení 720 m) vedou z vrcholu Mont de la Chambre (2850 m), odkud se otevírá krásný výhled na okolní ledovce. Freeridoví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít oblast Pointe de la Masse či přírodní zónu Liberty ride u sedačky St. Martin a Sunny Express.Pokud si chcete užít lyžování opravdu bez hranic, doporučujeme rozšíření skipasu na celé Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě, kterou lze projet bez sundání lyží. Místní snowpark umístěný v části Reberty 2000 je menší, proto i snowboardistům doporučujeme rozšířit si skipas na celou oblast „Tři údolí“ a vyřádit se ve snowparku ve Val Thorens nebo v Moonparku v Méribelu.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST3** (1 místnost, cca 18 m2) v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo palanda a 1 lůžko, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, 18–24 m2), v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v předsíni či spacím koutě palanda, koupelna, WC (většinou oddělené). Apartmán AP4** (1 místnost + kabina, 21–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v menší oddělené ložnici ev. kabině palanda nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Apartmán AP6C** (2 místnosti + kabina ev. mezonet, 26–33 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v menší oddělené ložnici rozkládací gauč pro 2 osoby event. palanda, v předsíní/kabině palanda (možno v mezonetu), koupelna s WC. Popis je orientační. Odlišnosti v rozložení a charakteru postelí a půdorysu možné. Interiér dle vkusu soukromého majitele.

Popis lokality ubytování

PolohaLes Menuires, sousedící čtvrtě Bruyeres, Bouquetins a Reberty 1850, v blízkosti sjezdovky a lanovek (cca 50–200 m), cca 100–150 m od obchodů, nedaleko zastávky skibusu do centra střediska.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.