Les Menuires - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Menuires
Název ubytování Rezidence Les Valmonts
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 12 750 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Rodinné středisko Les Menuires je posazeno v horském údolí Belleville stejně jako výše položené Val Thorens. Na své si zde přijdou lyžaři všech kategorií. Rodiny s dětmi uvítají mírnější modré a zelené sjezdovky a vyhrazené „klidové“ zóny značené nad střediskem. Děti navíc jistě ocení dvě senzační bobové dráhy, slalomovou dráhu Walibi a mini letmý kilometr, na kterém si mohou nechat změřit svoji rychlost na lyžích.Na náročnější lyžaře čekají výše položené červené a černé tratě. Výborná na rozjetí je červená sjezdovka Jerusalem s modrými pasážemi nad původní horskou vesničkou Saint Martin. Krásné dlouhé červené sjezdovky a také náročnější černá sjezdovka Léo Lacroix (délka 2 km, převýšení 720 m) vedou z vrcholu Mont de la Chambre (2850 m), odkud se otevírá krásný výhled na okolní ledovce. Freeridoví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít oblast Pointe de la Masse či přírodní zónu Liberty ride u sedačky St. Martin a Sunny Express.Pokud si chcete užít lyžování opravdu bez hranic, doporučujeme rozšíření skipasu na celé Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě, kterou lze projet bez sundání lyží. Místní snowpark umístěný v části Reberty 2000 je menší, proto i snowboardistům doporučujeme rozšířit si skipas na celou oblast „Tři údolí“ a vyřádit se ve snowparku ve Val Thorens nebo v Moonparku v Méribelu.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, samostatná 2lůžková ložnice, koupelna s WC, balkon. Apartmán AP6*** (3 místnosti, cca 40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, dvě ložnice (varianty manželská postel a dvě samostatná lůžka či v kombinaci s palandou), koupelna, WC většinou oddělené, balkon.

Popis lokality ubytování

PolohaLes Menuires, čtvrť Balcon des Bruyeres (1840 m), dvě budovy u nástupu na kabinovou lanovku Bruyeres a cca 100 m od nákupního centra a bazénu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.