Les Mimosas

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Azurové pobřeží, Saint Raphael
Název ubytování Les Mimosas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Náš názor: Výhodná poloha umožňuje řadu výletů do okolí Saint Tropez, Cannes, vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníKomplex rezidence se skládá ze 170 apartmánů. K dispozici je recepce, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, spa centrum (sauna, hammam, vířivky) nutná rezervace, fitnes zdarma, multisportovní hřiště, wifi připojení na recepci, venkovní parkoviště (místa limitována).

Studia a apartmány jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 18 - 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické nebo elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, TV za příplatek, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické nebo elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s palandou, koupelna s WC, TV za příplatek, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 28 - 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické nebo elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí a rozkládací lůžkem nebo s patrovou postelí, koupelna s WC, TV za příplatek, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 37 - 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické nebo elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kout na spaní s palandou, 2 koupelny s WC, TV za příplatek, klimatizace, většinou balkon nebo terasa.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 49 - 54 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické nebo elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, 2 kouty na spaní s palandou, koupelna, koupelna s WC, TV za příplatek, klimatizace, většinou balkon nebo terasa.

Popis lokality ubytování

polohaRezidence se nachází v původní rybářské vesničce Saint Raphaël. Letovisko leží cca 60 km od Nice, 3 km od Fréjus, nedaleko pohoří Esterel – nádherné scenérie červených skal, zelené vegetace a modrého Středozemního moře.
Rezidence je situována v klidném prostředí v srdci 3 hektarového parku, cca 500 metrů od pláže v rezidenční čtvrti Boulouris, 3 km od centra Saint Raphaël.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.