Les Orres - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Orres
Název ubytování Rezidence Le Balcon des Airelles
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středisko Les Orres má většinu svahů orientovaných na severozápad s převahou širokých červených sjezdovek. Lyžařská oblast je v případě potřeby z 60 % uměle vysněžována. Zalesněné dolní partie jsou ideální pro začátečníky (vyhrazené zóny ve středisku pro děti do 12 let – dětský lyžařský areál v Bois Méan se zábavními prvky a kobercem od 3 €/den, mimo francouzské hlavní prázdniny a víkendy) a mírně pokročilé, kteří jistě ocení i 8 km dlouhý sjezd po modré Cretes, Edelweiss 2 a 1. V horních polohách se nachází náročnější terény, jak upravované prudší sjezdovky (např. černá Pousterle, která je díky svým parametrům homologována pro mezinárodní závody), tak volný terén pro vyznavače freerideru. Krásné výhledy se otvírají při sjezdu sedmikilometrové červené sjezdovky Grand Cabane, která se vine z výšky 2700 m až do střediska.Příznivci snowboardingu a různých druhů skluzů mají k dispozici snowpark se skoky různých obtížností, boardercrossový areál a Snake run určený pro začátečníky. Pro snowboarding jsou vhodné také výše položené terény s možností jízdy mimo sjezdovky. Běžkaře určitě potěší 30 km běžeckých tratí.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma lůžky, koupelna, WC většinou oddělené.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), balkon nebo terasa, dětská postýlka + židle (rezidence Balcon); za příplatek: ručníky 10 €/os., TV 35 €/týden, pes 25 €/týden. Rezidence: zdarma relaxační centrum – krytý bazén a sauna v rezidenci Le Balcon des Airelles (mohou využít i klienti ubytovaní v protější rezidenci Le Parc des Airelles), lyžárna, zdarma připojení WiFi na recepci; za příplatek: donáška pečiva na recepci, přístroj na raclette 5 €/den, kryté parkoviště 49 €/týden.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence Parc v moderní části Bois Méan (1800 m) se nachází přímo u sjezdovky a sedačky Préclaux, cca o 50 m dál je rezidence Balcon. Nedaleko obchody a restaurace, 1,5 km od centra Les Orres (zdarma spojení skibusem).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.