Les Orres - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Les Orres
Název ubytování Rezidence Le Bois Mean
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středisko Les Orres má většinu svahů orientovaných na severozápad s převahou širokých červených sjezdovek. Lyžařská oblast je v případě potřeby z 60 % uměle vysněžována. Zalesněné dolní partie jsou ideální pro začátečníky (vyhrazené zóny ve středisku pro děti do 12 let – dětský lyžařský areál v Bois Méan se zábavními prvky a kobercem od 3 €/den, mimo francouzské hlavní prázdniny a víkendy) a mírně pokročilé, kteří jistě ocení i 8 km dlouhý sjezd po modré Cretes, Edelweiss 2 a 1. V horních polohách se nachází náročnější terény, jak upravované prudší sjezdovky (např. černá Pousterle, která je díky svým parametrům homologována pro mezinárodní závody), tak volný terén pro vyznavače freerideru. Krásné výhledy se otvírají při sjezdu sedmikilometrové červené sjezdovky Grand Cabane, která se vine z výšky 2700 m až do střediska.Příznivci snowboardingu a různých druhů skluzů mají k dispozici snowpark se skoky různých obtížností, boardercrossový areál a Snake run určený pro začátečníky. Pro snowboarding jsou vhodné také výše položené terény s možností jízdy mimo sjezdovky. Běžkaře určitě potěší 30 km běžeckých tratí.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, 27–33 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6C*** (2 místnosti, 34–37 m2, někdy mezonetový typ), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., oddělená dvoulůžková ložnice, v předsíni (ev. v kabině) palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6*** (3 místnosti, 37–44 m2, někdy mezonetový typ), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os. nebo v předsíni palanda, dvě oddělené dvoulůžkové ložnice, koupelna, WC většinou oddělené.
Apartmán: vybavený kuch. kout (nádobí, lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka nádobí), balkon nebo terasa, dětská postýlka + židle (nutná rezervace předem), za příplatek: TV 35 €, pes 50 €, ručníky 7 €/os, 14,90 €/týden. Rezidence: zdarma relaxační centrum – vnitřní bazén, vířivka, lyžárna, venkovní parkoviště, za příplatek: pára a sauna, půjčení přístroje na raclette 5 €/ den, WiFi na recepci 14,90 €/týden, kryté parkoviště 50 €/týden (rezervace předem).

Popis lokality ubytování

PolohaV klidné části Les Orres Bois Méan (1800 m), 50–150 m od sjezdovky, 1,5 km od centra střediska (zdarma spojení skibusem).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.