Les Orres - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Les Orres 1650
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 430 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středisko Les Orres má většinu svahů orientovaných na severozápad s převahou širokých červených sjezdovek. Lyžařská oblast je v případě potřeby z 60 % uměle vysněžována. Zalesněné dolní partie jsou ideální pro začátečníky (vyhrazené zóny ve středisku pro děti do 12 let – dětský lyžařský areál v Bois Méan se zábavními prvky a kobercem od 3 €/den, mimo francouzské hlavní prázdniny a víkendy) a mírně pokročilé, kteří jistě ocení i 8 km dlouhý sjezd po modré Cretes, Edelweiss 2 a 1. V horních polohách se nachází náročnější terény, jak upravované prudší sjezdovky (např. černá Pousterle, která je díky svým parametrům homologována pro mezinárodní závody), tak volný terén pro vyznavače freerideru. Krásné výhledy se otvírají při sjezdu sedmikilometrové červené sjezdovky Grand Cabane, která se vine z výšky 2700 m až do střediska.Příznivci snowboardingu a různých druhů skluzů mají k dispozici snowpark se skoky různých obtížností, boardercrossový areál a Snake run určený pro začátečníky. Pro snowboarding jsou vhodné také výše položené terény s možností jízdy mimo sjezdovky. Běžkaře určitě potěší 30 km běžeckých tratí.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca 18 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, koupelna se sprchou a WC. Studio ST4** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka, v předsíni 2 lůžka formou palandy, koupelna a WC. Studio ST5/6** (1 místnost, cca 25 m2) v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby a 2 samostatná lůžka (event. dvoulůžko či palanda), v předsíni palanda, koupelna a WC.

Popis lokality ubytování

PolohaLes Orres (1650 m), rezidence rozmístěné v centru Les Orres vždy v blízkosti sjezdovek (cca do 150 m) a obchodního centra.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.