Les Sybelles - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Les Hauts de Comborciere
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 13 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedna z největších lyžařských oblastí Francie s nádherným panoramatickým výhledem na Aiguilles d´Arves a ledovec Glacier de l´Entendard leží nedaleko města St. Jean de Maurienne v masivu Arvan-Villards. Od roku 2003 propojuje 6 středisek – St. Sorlin d´Arves, Le Corbier, St. Jean d´Arves, La Tous­suire, Les Bottieres a Saint Colomban des Villards s celkovou délkou 310 km sjezdových tratí.Titulem „rodinné středisko“ se pyšní oblast Corbier. Kromě širokých modrých a zelených sjezdovek hned u střediska tu však naleznete i jeden kilometr dlouhou strmou černou sjezdovkou Augert. Pěkné červené sjezdovky se vinou z vrcholu Les Perrons či Grand Truc nad Toussuirem.Pokud kromě lyžařských zážitků preferujete i tradiční poklidnou alpskou atmosféru, doporučujeme vám výlet do malebné vesničky Saint Sorlin d´Arves. Zde naleznete i řadu příležitostí pro jízdu mimo sjezdovky, doporučujeme svahy hory Les Perrons a Ouillon. Osamocená údolí a vesničky v blízkosti Le Corbier a La Toussuire jsou ideálním výchozím místem pro příznivce nordických sportů. Snowboardisté v oblasti Les Sybelles jistě ocení 3 snowparky vybavené U-rampou a několika dalšími atrakcemi (1,5 km dlouhý areál boardercross). Občasné přejezdy mezi středisky mohou být pro snowboardisty problematické.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4**** (2 místnosti, cca 32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice (někdy varianta otevřeného mezonetu), koupelna s vanou nebo sprchou, WC, balkon. Apartmán AP6**** (3 místnosti, cca 47 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, dvě oddělené ložnice se 2 samostatnými lůžky (někdy varianta mezonetu), koupelna s vanou a sprcha, WC, balkon.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, myčka nádobí, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, topink ovač), TV; za příplatek: dětská postýlka + židle 25 €/týden (rezervace předem), pes 44 €/týden. Rezidence: zdarma krytý vyhřívaný bazén s vířivkou, 1 seance v sauně nebo páře zdarma, salónek s krbem, lyžárna, úschovna zavazadel, výtah; za příplatek: sauna a pára 8 €/seance/AP, 39 €/6 seancí, kryté parkoviště 49 €/týden (nutná rezervace), WiFi, kulečník, donáška pečiva na recepci, možnost stravování v restauraci u rezidence (ceny na vyžádání v CK).

Popis lokality ubytování

PolohaToussuire (1720 m) – rezidence se skládá ze tří budov nacházejících se v centru střediska, přímo na sjezdovce, v blízkosti obchodů. Obchod s lyžařským vybavením u rezidence je vedený olympijským vítězem ve slalomu z roku 2002.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.