Les Sybelles - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Saint Sorlin d´Arves, Les Menuires
Název ubytování Rezidence Orée des Pistes
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedna z největších lyžařských oblastí Francie s nádherným panoramatickým výhledem na Aiguilles d´Arves a ledovec Glacier de l´Entendard leží nedaleko města St. Jean de Maurienne v masivu Arvan-Villards. Od roku 2003 propojuje 6 středisek – St. Sorlin d´Arves, Le Corbier, St. Jean d´Arves, La Tous­suire, Les Bottieres a Saint Colomban des Villards s celkovou délkou 310 km sjezdových tratí.Titulem „rodinné středisko“ se pyšní oblast Corbier. Kromě širokých modrých a zelených sjezdovek hned u střediska tu však naleznete i jeden kilometr dlouhou strmou černou sjezdovkou Augert. Pěkné červené sjezdovky se vinou z vrcholu Les Perrons či Grand Truc nad Toussuirem.Pokud kromě lyžařských zážitků preferujete i tradiční poklidnou alpskou atmosféru, doporučujeme vám výlet do malebné vesničky Saint Sorlin d´Arves. Zde naleznete i řadu příležitostí pro jízdu mimo sjezdovky, doporučujeme svahy hory Les Perrons a Ouillon. Osamocená údolí a vesničky v blízkosti Le Corbier a La Toussuire jsou ideálním výchozím místem pro příznivce nordických sportů. Snowboardisté v oblasti Les Sybelles jistě ocení 3 snowparky vybavené U-rampou a několika dalšími atrakcemi (1,5 km dlouhý areál boardercross). Občasné přejezdy mezi středisky mohou být pro snowboardisty problematické.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 26 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os. či 2 samostatná lůžka, v oddělené ložnici dvoulůžko, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6*** (3 místnosti, cca 35 m2, někdy mezonetový typ), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os. či 2 samostatná lůžka, 2x oddělená ložnice (1x dvoulůžko a 1x palanda), koupelna, WC oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaV Saint Sorlin d´Arves (1600 m), přímo u nástupu na sjezdovky a v dosahu obchodů a restaurací (do 300 m). Rezidence se skládá ze tří budov.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.