Orcieres - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Orcieres
Název ubytování Rezidence Les Terrasses de la Bergerie
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Lyžařská oblast v Orcieres je ideální pro rodinné lyžování. Tato slunečná oblast má většinu lyžařských svahů orientovanou na jižní stranu. O kvalitní sněhové podmínky se kromě jiného starají i sněhové děla, která dokážou pokrýt až 54 % sjezdovek.Pro děti jsou vyhrazeny speciální sjezdovky (Opoualand, Yeti, dětský Boarder Cross…) s různými atrak­cemi, pro začátečníky dva areály v dolní části Orcieres a další dva se zábavními prvky v oblasti Roche Rousse.Pro pokročilé lyžaře Orcieres nabízí velké množství kvalitně upravených a málo zalidněných červených sjezdových tratí s mnoha volnými terény v jejich okolí. Pěkné freeridové terény jsou např. při sjezdu z vrcholku lanovky Le Gnourou.Centrální oblastí Orcieres je atraktivní oblast Roche Rousse (2280 m), kam jezdí lanovka Telemix de Rocherousse, která je kombinací sedačky a kabiny na jednom nosném laně. Zde se nachází velký snowpark s U-rampou a dalšími skoky všech obtížností, 4 km dlouhý běžecký okruh a eskymácká vesnička Kanata s iglú. Odtud můžete pokračovat směrem k vrcholu Roche Brune nebo na protilehlý kopec Drouvet se zajímavými terény, které uspokojí i náročnější lyžaře.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 28 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, samostatná 2lůžková ložnice, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina, 36–42 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, samostatná 2lůžková ložnice, v kabině zbylá 2 lůžka většinou formou palandy, koupelna, WC většinou oddělené.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba/ gril, myčka nádobí), balkon nebo terasa; za příplatek: TV 40 €/týden, ručníky 6 €/os., dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 € (rezervace předem), pes 50 €. Rezidence: vstup do krytého bazénu zdarma, lyžárna; za příplatek: sauna 5 €/seance/os., WiFi 5 €/den, 15 €/týden, kryté parkoviště 25 €/týden (rezervace předem), donáška pečiva, prádelna.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence (1840 m) přímo u sjezdovky, max. 200 m od obchodů a restaurací. Sportovní centrum Grande Ourse je vzdáleno cca 200 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.